نمناک اخبارحوادث جزئیات حادثه انفجار گاز شهری در تبریز
انفجار گاز شهری ، انفجار گاز
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از وقوع حادثه انفجار گاز شهری در خیابان عباسی خبر داد.
تاریخ انتشار : 17 آبان 1397

حادثه انفجار گاز شهری در تبریز

باشگاه خبرنگاران:مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت:انفجار گاز شهری در خیابان عباسی صدمات جانی نداشت.

قلیزاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریزگفت:بعد از ظهر دیروز با گزارش شهروندان به سازمان آتش نشانی مبنی بر وقوع انفجار در طبقه دوم ساختمان دو طبقه در خیابان عباسی، اکیپی از آتش نشانان ایستگاه شماره 19 به فرماندهی جعفریان جهت بررسی و اطفاء حریق به محل حادثه اعزام شدند. 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت:در اثر انفجار حاصل از نشت گاز شهری در طبقه دوم ساختمان، آتش سوزی رخ داده و منجر به سوختگی مقداری از اسباب و اثاثیه منزل شده بود که آتش نشانان اقدام به اطفاء حریق کردند. 

وی با اشاره به اینکه در این حادثه خوشبختانه صدمات جانی وجود نداشت افزود:این انفجارگاز موجب تخریب قسمتی از دیوار منزل شده و خساراتی نیز به سایر منازل همجوار نداشت. 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از عموم شهروندان درخواست کرد؛ تمام وسایل گاز سوز از جمله بخاری های گازی را از جهت معیوب بودن، سوراخ شدگی شیلنگ گاز و شل بودن بست های مربوطه، به صورت دوره ای مورد بررسی قرار داده و در صورت مشاهده نسبت به رفع ایرادات اقدام کنند.

انتهای پیام/م

انفجار گاز شهری در تبریز خیابان عباسی مصدومی نداشت

این مطلب مفید بود ؟ 0 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف