نمناک تکنولوژیتبلت و موبایل گلکسی اس 6 اج هم منفجر شد + تصاویر
گلکسی اس 6 اج ، سامسونگ
شکست مفتضحانه گوشی نوت هفت سامسونگ هنوز یکی از بزرگترین خطاهای فناوری در سال 2016 است. که خبر انفجار گوشی گلکسی اس 6 اج هم اعلام شد.
تاریخ انتشار : 6 دی 1395

سامسونگ گلکسی اس 6 هم آتش گرفت

به نظر می رسد که شرکت سامسونگ باز هم هدف انتقادات قرار بگیرد اما این بار نوت 7 در معرض نبوده، بلکه یکی دیگر از نسخه های گوشی های سامسونگ یعنی گلکسی اس 6 اج آتش گرفته است.

یکی از کاربران تلفن همراه گلکسی اس 6 اج اخیرا مجموعه تصاویری از آسیب وارده به گوشی مورد نظر را منتشر کرده که در اثر انفجار آن ایجاد شده است.

این کاربر اظهار کرد:صبح برای رفتن به سر کار آماده می شدم که متوجه شدم گوشی ام منفجر شده است. خوشبختانه من تلفن همراهم در تخت خواب نمی برم و می توانید ببینید که این انفجار، میز مرا سوزانده است.

این فرد در حال حاضر با شرکت های سامسونگ و AT&T در مورد این مساله صحبت کرده است. به رغم پیشنهاد یک تلفن همراه جدید، این کاربر خسارت دیده اعلام کرده که تا مدتی دیگر از گوشی های سامسونگ استفاده نخواهد کرد و اینکه گوشی مذکور قبل از حادثه، مشکل حرارت بیش از حد نداشت.

گلکسی اس 6 اج

انفجار گلکسی اس 6 اج

شرکت سامسونگ اعلام کرده خسارت های این فرد را پرداخت خواهد کرد اما وی باید ابتدا گوشی تخریب شده را به شرکت بفرستد. این در حالیست که کاربر از قصد خود برای نگهداشتن گوشی خبر داده است.

شکست مفتضحانه گوشی نوت هفت سامسونگ هنوز یکی از بزرگترین خطاهای فناوری در سال 2016 است. این شرکت پس از دریافت گزارشهای دبناله دار در مورد آتش گرفتن گوشی ها، از مشتریان عذرخواهی کرده و تولید این محصول را متوقف کرد.

البته باید توجه داشت که گلکسی اس 6 اج از سال 2015 عرضه شده و گزارش های معدودی در مورد بروز مشکل در آن اعلام شده است. هنوز دلیل انفجار گوشی مذکور مشخص نشده است.

 

گلکسی اس 6 اج

انفجار گلکسی اس 6 اج

گلکسی اس 6 اج

انفجار گلکسی اس 6 اج

گلکسی اس 6 اج هم منفجر شد

گلکسی اس 6 اج هم منفجر شد + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از ایسنا-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف