نمناک تکنولوژیتبلت و موبایل دلیل اصلی انفجار گلکسی نوت 7 سامسونگ! + عکس
گلکسی نوت 7 ، سامسونگ
پس از بررسی های بسیار، سرانجام شرکت سامسونگ علت انفجار گلکسی نوت 7 را اعلام کرد که در ادامه گزارش کاملی از این خبر را می خوانید.
بازدید : 2,196 نفر

اعلام دلیل انفجار گلکسی نوت 7 از سوی شرکت سامسونگ

چندی پیش که خبری عجیب در رابطه با انفجار گوشی نوت 7 جنجال به پا کرد متاسفانه هیچ سند و مدرکی مربوط به نحوه بروز انفجار گلکسی نوت 7 سامسونگ به گوش نرسید اما به تازگی خبری مبنی بر دلیل این اتفاق منتشر شده است و سامسونگ علت انفجار نوت 7 را اعلام کرد.

تنها دو هفته از رونمایی گوشی جدید سامسونگ گلکسی نوت 7 گذشته بود که این شرکت با سیل گزارش هایی حاکی از انفجار این گوشی مواجه شد. خسارتی که در نتیجه آن شرکت سامسونگ مجبور شد 2.5 میلیون دستگاه صادر شده به اقصی نقاط جهان را پس گرفته و بهای آن را بپردازد.

گوشی گلکسی نوت 7

انفجار گوشی گلکسی نوت 7

پس از اینکه شرکت سامسونگ به بررسی علت این مشکل پرداخت، اکنون ادعا می کند که دلیل اصلی داغ کردن و انفجار گوشی های نوت 7 مربوط به یک اشکال کوچک کارخانه ای در باتری های لیتیوم یونی آن هاست؛ زمانی که مهندسان الکترونیک این شرکت مجبور بودند تا قبل از تاریخ رونمایی به سرعت باتری های لیتیوم یونی را در گوشی هایی با ضخامت کم جاسازی کنند.

شرکت سامسونگ با انتشار فراخوانی از کاربران خواست تا زمان تعویض این گوشی ها یعنی 19 سپتامبر، تلفن های خود را خاموش نگه دارند. از سوی دیگر این شرکت برای کاربران کره ای آپدیتی را منتشر کرد که تا 60 درصد احتمال انفجار را کاهش می دهد ولی این آپدیت هنوز برای دیگر نقاط جهان طراحی نشده است.

کارشناسان بر این عقیده اند که شرکت سامسونگ تا قبل از رونمایی از محصول خود به قدری جاه طلبانه در مورد طراحی نوت 7 عمل کرده که امنیت آن را زیر سوال برده است؛ چرا که کشف نکردن چنین مشکلی در گوشی های سامسونگ قبل از رونمایی بسی جای تعجب دارد.

دلیل اصلی انفجار گلکسی نوت 7 سامسونگ! + عکس

دلیل اصلی انفجار گلکسی نوت 7 سامسونگ! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف