نمناک اخبارحوادث انفجار شدید در خیابان مرتضوی تهران
انفجار ، خیابان مرتضوی تهران
سخنگوی آتش نشانی تهران از وقوع انفجار در یک منزل مسکونی در خیابان مرتضوی خبر داد.
تاریخ انتشار : 22 اسفند 1396

انفجار مهیب در خیابان مرتضوی

سخنگوی آتش نشانی تهران از وقوع انفجار در یک منزل مسکونی در خیابان مرتضوی خبر داد و گفت:بر اثر این حادثه شیشه های چندین ساختمان اطراف محل حادثه شکسته شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد:محل حادثه یک منزل دو طبقه قدیمی داخل یکی از کوچه ها بود که بر اثر انفجار شدید در آن، بخش زیادی از دیوارها، در و پنجره ها تخریب شده و جوانی حدوداً بیست ساله داخل منزل حضور داشت.
وی خاطرنشان کرد:زمانیکه آتش نشانان به محل حادثه رسیدند این منزل از چند نقطه دچار حریق شده و این جوان از بخش های مختلف بدن دچار سوختگی و مصدومیت شدید شده بود که به سرعت آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش، وی را از منزل خارج کرده و به عوامل اورژانس تحویل دادند.
ملکی تصریح کرد:به علت شدت انفجار شیشه های چندین ساختمان مجاور شکسته ، مقدار زیادی شیشه داخل کوچه ریخته شده بود که با توجه به زمان وقوع حادثه و عدم تردد عابران شاهد مصدوم دیگری در این حادثه نبودیم و اگر حادثه در ساعات میانی روز اتفاق می افتاد احتمال مصدومیت شدید عابران وجود داشت.
وی افزود:عملیات آتش نشانان ادامه داشت که در دقایق پایانی عملیات انفجار دیگری رخ داده و باعث مصدومیت دو آتش نشان شد که آنها به مراکز درمانی منتقل شدند.
سخنگوی آتش نشانی تهران متذکر شد:با حضور کارشناسان و بررسی ها مشخص شد در این منزل چندین کیلوگرم موادمحترقه نگهداری می شد و باعث انفجار این منزل شده بود همچنین این حادثه دومین مورد انفجار در پایتخت (مربوط به حوادث چهارشنبه آخرسال) در روزهای گذشته بود.

انفجار شدید در خیابان مرتضوی تهران

برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 0 2
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .