نمناک اخبارحوادث انهدام باند کژدم های اتوبان در خاور شهر تهران
کژدم های اتوبان ، باند کژدم های اتوبان
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر نیروی انتظامی از انهدام باند ساخت مواد روانگردان معروف به باند "کژدم های اتوبان" در عملیات پلیس در منطقه خاور شهر تهران خبرداد.
تاریخ انتشار : 12 بهمن 1395

باند کژدم های اتوبان در تهران متلاشی شد

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر نیروی انتظامی از انهدام باند ساخت مواد روانگردان معروف به باند "کژدم های اتوبان" در عملیات پلیس در منطقه خاور شهر تهران خبرداد و گفت:در این عملیات، 36 کیلو شیشه و 100 لیتر محلول شیشه کشف شد.

سردار مسعود زاهدیان در تشریح این خبر، اظهار کرد:ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت اعضای باند ساخت و تولید مواد روانگردان "شیشه"در اطراف شهر تهران، تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند آغاز کردند.

دستگیری اعضای باند کژدم های اتوبان

باند کژدم های اتوبان

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از انهدام باند کژدم های اتوبان خبر داد

وی با اشاره به اینکه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی موفق شدند اعضای این باند به نام "کژدم های اتوبان " را شناسایی کنند، افزود:در ادامه تحقیقات مشخص شد، سرکرده این باند تحت پوشش مشاغلی نظیر "نمایشگاه خودرو و فروشگاه مواد پروتئینی"، مواد روانگردان را توزیع می کنند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا ادامه داد:ماموران در یک عملیات غافلگیرانه، سرکرده این باند را به همراه دو نفر دیگر از همدستانش در منطقه "خاور شهر" تهران دستگیر کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد:در این عملیات، 36 کیلوگرم شیشه، 100 لیتر محلول و مقادیر قابل توجهی مواد اولیه و پیش ساز شیشه کشف و چهار دستگاه خودرو توقیف شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا در خاتمه از دستگاه قضائی رسیدگی سریع به این پرونده را خواستار شد.

انهدام باند کژدم های اتوبان در خاور شهر تهران

انهدام باند کژدم های اتوبان در خاور شهر تهران
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
برگرفته از پایگاه خبری پلیس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف