نمناک اخبارسیاست انهدام پایگاههای داعش با موشک های ایرانی
داعش ، موشک های ایرانی
مسئولان عراقی فاش کردند که پایگاه های داعش در موصل توسط موشک های ایران هدف قرار گرفتند که این موضوع با واکنش استاندار پیشین نینوا، مواجه شده است.
تاریخ انتشار : 9 فروردین 1396

انهدام پایگاههای داعش

به نقل از وبسایت خبری "العربی الجدید"، مسئولان عراقی فاش کردند که پایگاه های داعش در موصل توسط موشک های ایران هدف قرار گرفتند که این موضوع با واکنش استاندار پیشین نینوا، مواجه شده است.

 العربی الجدید در ادامه افزود:«سرهنگ فوزی الحسنی گفته است که الحشد الشعبی به تعدادی از موشک های ایران به نام قاهر مجهز شده است و ارتش عراق نیز تعدادی از آنها را در اختیار داردکه پایگاه های داعش را با آنها منهدم می کنند.»

 این وبسایت خبری مدعی شد:«نیروهای ایرانی در تلعفر حضور دارند و در عملیات مبارزه با داعش مشارکت می کنند ولی بغداد این مسئله را کتمان می کند.»

 گفتنی است که اثیل النجیفی استاندار پیشین نینوا نقش ستون پنجم داعش را در موصل ایفا می کند و از حامیان سرسخت عربستان در عراق است. وی الحشد الوطنی را تشکیل داد تا در مقابل الحشد الشعبی، نیروهای رسمی عراق بایستد. 

سایت العربی

 

انهدام پایگاههای داعش با موشک های ایرانی

انهدام پایگاههای داعش با موشک های ایرانی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 13
برگرفته از جام نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 13 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف