نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی انواع برس های آرایشی ،کدام برای چی؟
برس های آرایشی ، روش های استفاده از برس های آرایشی
بعد از آشنایی با انواع برس های آرایشی بهتر است بدانید نقش و کاربرد هر یک در میکاپ صورت چیست تا با استفاده درست از آنها به صورت حرفه ای تری آرایش کنید.

انواع برس های آرایشی

قلم های آرایشی انواع مختلفی دارد که کمک زیادی به تمیزی آرایش می کند. قلم مو، خط لب، خط چشم و... قلم هایی هستند که هنگام آرایش کردن استفاده می شود.اگر عادت دارید برای آرایش کردن از انگشتان تان استفاده کنید یا اینکه از برس های آرایشی کوچک و ساده استفاده کنید، احتمالا آن گونه که باید آرایش روی صورت تان نخواهد نشست. با یک برس آرایش با کیفیت بالا به راحتی می توان رنگ های مختلف سایه را مخلوط کرد و درنتیجه یک رنگ کاملا طبیعی روی پوست گذاشت، اما یک برس با کیفیت پایین موهایش زبر و خشن است و درنتیجه مواد آرایشی را یکنواخت روی پوست پخش نمی کند پس انتخاب یک برس با کیفیت مهم است. بهتر است به سراغ برس ها و قلم های آرایشی برویم و بدانیم نقش هر کدام چیست؟

آشنایی با انواع برس های آرایشی و کاربرد انها

1_ برس ها و قلم مو برای پوشاندن و محو کردن گوشه های چشم و ناحیه بینی و همچنین محو کردن سایه چشم بسیار مناسب است.

2_ پد پنکک هم همکار برس های آرایشی است .پنکیک پودر فشرده شده ای است که با قلم مو ساده (پد) می توان آن را روی صورت زد. این پد کمک می کند که این پودر همه جای صورت پخش شود.

پد ساده

لوازم مناسب برای آرایش حرفه ای تر

3_ از برس های آرایشی با سایز کوچک استفاده زیادی می شود کرد مثل خط چشم کشیدن های زیبا و جذاب و ابرو کشیدن. شما هم اگر می خواهید خط چشم بی عیبی داشته باشید از این قلم مو استفاده کنید.

4_قلم موهای طراحی موهای زبر و نوک تیز و مخلوطی شکل دارد و برای ترکیب زیر ساز بسیار عالی است و با این قلم مو می توان فرورفتگی کنار چشم و کنار بینی را پر کرد.

5_برس مو سایه بسیار مهم است و مهم نیست اگر شکل قلم مو کرم و پنکیک باشد. این قلم مو از رنگی رنگی به نظر آمدن سایه جلوگیری می کند.

6_ استفاده از برس برای خط لب بسیار مناسب است و از زیاد رنگی به نظر رسیدن جلوگیری می کند و قلم مو با موهای زبری که دارد به خوشرنگ شدن لب و خط لب کمک می کند.

blush brush

blush brush قلم مناسب پخش رنگ

7_blush brush شبیه قلم مو پودری است اما در پخش رنگ بهتر است و از سرخی و بزرگ به نظر رسیدن صورت جلوگیری می کند. این قلم مو کمک میکند که صورت رنگ طبیعی تری داشته باشد.

8_ برس مو زیرساز ابتدایی ترین قلم مو است و باعث می شود زیرسازی صورت رنگ طبیعی تری داشته باشد و کرم رنگ نزدیکتری به پوست داشته باشد و اگر از قلم مو اشتباهی در این بخش استفاده کنیم باعث می شود که پوست حالت زشتی به خود بگیرد انگار کرم به پوست مالیده شود و پوست تکه تکه شده باشد.

9- برس آرایشی ابروها: برس هایی که برای ابروها استفاده می شوند، کوچک و محکم هستند.

10 - برس هایی مخصوص آرایش با پودر های صورت: برای این گونه مواد آرایشی دنبال برس های بزرگ باشید به خصوص برس هایی با موهای زیاد، نرم و طبیعی که می توانند به خوبی سطح پوست را یکنواخت کنند تا پودرها کمتر خود را روی پوست نشان دهند. 

برس های آرایشی , کاربرد انواع قلم های آرایشی

انواع برس های آرایشی ،کدام برای چی؟
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف