نورپردازی مدرن
قدرت نورپردازی در دکوراسیون بسیار زیاد است طوری که میتواند یک فضا را بی نظیر و حتی برعکس آن را نازیبا جلوه دهد، پس ترفندهای نورپردازی مدرن را بیاموزید.

نکات تاثیرگذار در نورپردازی مدرن خانه

نورپردازی در طراحی دکوراسیون های امروزی و مدرن جایگاه ویژه ای دارد و به هیچ عنوان نمیتوان آن را نادیده گرفت زیرا نورپردازی نمای خیره کننده ای به منزل میبخشد و دکوراسیون آن را جذاب تر میکند. نورپردازی منزل انواع مختلفی دارد که انتخاب آن ها بستگی به سبک دکوراسیون منزل تان دارد مثلا اگر دکور منزل تان کلاسیک است بهتر است از لوستر استفاده کنید ولی اگر دکور منزل تان مدرن است باید از نورپردازی مخفی استفاده کنید.

نورپردازی سقف

ایده ها و ترفندهای نورپردازی دکوراسیون داخلی

خانه های مدرن و مینیمال نیازمند نورپردازی های مینی مالیستی هستند مثلا برای تو رفتگی های سقف و دیوار پشت تلویزیون باید نورپردازی های مخفی کار کنید، لامپ های هالوژنی نیز گزینه خوبی هستند.

چراغ های تزیینی، چراغ های توکار، چراغ های ریلی و چراغ های دست ساز برای نورپردازی معجزه میکنند و بسیار زیبا هستند.

نورپردازی پذیرایی

مدل نورپردازی مدرن پذیرایی

اگر برای نورپردازی منزل لوستر را انتخاب میکنید باید لوسترهایی را انتخاب کنید که دارای شیشه های کریستال یا منشور باشند اینگونه لوسترها زیبایی منحصر به فردی دارند و دکوراسیون را لوکس میکنند.

مدل های مختلف چراغ ھای ریلی که اصولا مابین سقف کاذب و دﯾوار تعبیه می شوند برای خانه هایی به سبک مدرن مناسب هستند و خانه را از این رو به آن رو میکنند.

نورپردازی مخفی

نکات نورپردازی مدرن و حرفه ای

 

ترفندهای نورپردازی مدرن در خانه های کوچک و بزرگ + عکس

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی