نمناک دنیای مدطلا و جواهرات مدل انگشترهای عقیق زنانه با رکاب های شیک + تصاویر
انگشتر عقیق زنانه ، انگشتر عقیق سوسنی
انگشترهای عقیق زنانه در رنگ های زرد، سبز و قرمز وجود دارند که رکاب های ظریف و نگین دار دارند، انگشترهای عقیق علاوه بر زیبایی کلی خواص دارند که در ادامه با آن ها آشنا میشوید.

مدل انگشتر عقیق زنانه یمنی و اصل

یکی از مدل انگشترهای زنانه که بسیار مورد توجه قرار میگیرد انگشترهای عقیق هستند که طرفداران خاص خودشان را دارند، انگشترهای عقیق به جز زیبایی بینظیری که دارند دارای کلی خواص شگفت انگیز هستند. میتوان گفت خانم هایی که انگشتر عقیق به دست میکنند احساس خوشبختی و خوش شانسی بیشتری میکنند و همچنین استرس کمتری دارند.

انگشتر عقیق قرمز

انگشتر عقیق قرمز زنانه

انگشتر عقیق در انواع رنگ های سبز، زرد، سیاه، سرخ، کبود وجود دارد که انتخاب آن ها سلیقه ای است. انگشترهای عقیق زنانه میتوانند رکاب های طلا یا نقره داشته باشند که ساده یا نگین دار باشد.

انگشتر عقیق سبز

مدل انگشتر عقیق سبز زنانه

انگشتر عقیق یمنی

انگشتر عقیق یمنی زنانه

انگشتر عقیق سبز رنگ زنانه با رکاب نقره نگین دار انتخاب خوبی برای خانم هایی است که انگشترهای ظریف میپسندند، تصویر زیر نشان دهنده انگشتر عقیق زیبا است که برای خانم های جوان مناسب است.

نگشتر عقیق اصل

انگشتر عقیق سبز اصل با رکاب زیبا

انگشتر عقیق سوسنی

انگشتر عقیق سوسنی زنانه

انگشتر عقیق زرد رنگ که به انگشتر شرف الشمس معروف است بیشترین طرفدار را بین خانم ها دارد و باعث افزایش رزق و روزی، برآورده شدن آرزوها، رفع چشم زخم و... میشود. انگشتر شرف الشمس با رکاب نگین دار برای خانم ها عالی است.

انگشتر شرف الشمس

انگشتر شرف الشمس زنانه با رکاب نقره

انگشتر عقیق زرد

مدل انگشتر عقیق زرد زنانه

مدل انگشتر عقیق زنانه در رنگ های سبز، سرخ و زرد + تصاویر

مدل انگشترهای عقیق زنانه با رکاب های شیک + تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 15
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 14 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف