نمناک سرگرمیدیدنی ها انگشتر گم شده 13 سال بعد از زمین رویید!! + تصاویر
انگشتر گم شده ، عکس هویج انگشتر دار
سالها پیش زنی هنگام کار در باغچه حلقه ازدواجش را گم کرد و علی رقم جستجوهای دقیق موفق نشد تا انگشتر گم شده را پیدا کند تا اینکه بعد از 13 سال یکی از هویج های رشد کرده انگشتر را با خود بیرون آورد.

پیدا شدن انگشتر گم شده 13 سال بعد روی هویج!!

گاهی ماجراهای جالب داستان در زندگی واقعی رخ می دهد درست مثل انگشتر گم شده ای که شاید پیدا شدنش بعد از سالها آن هم به شکلی عجیب هر کسی را شگفت زده سازد.

Woman Finds Lost Engagement Ring 13 Years Later On A Carrot

انگشتر گم شده

ماجرای جالب پیدا شدن انگشتر گم شده بعد از 13 سال 

انگشتری که گم شده بود با هویج از زمین رویید!

"مری گرمز" 84 ساله صاحبا این انگشتر در مصاحبه با CBC News در مورد این ماجرا چنین گفت:

سال 2004 هنگام کار در باغچه وقتی تکه چوب بزرگی را جابه جا می کردم متوجه افتادن انگشتر از دستم شدم اما هرچه اطراف را زیر و رو کردم پیدا نشد ، تا مدتها به این فکر می کردم که حلقه ازدواج من در یک چشم به هم زدن چطور ناپدید شد.  من این حلقه را از سال 1951 زمانی که با همسرم ازدواج کردم همیشه در دست داشتم و هرگز او را از خودم دور نمیکردم برای همین اوایل بعد از گم شدن انگشتر احساس می کردم جای چیزی خالی است.

13 سال از گم شدن انگشتر می گذشت که عروس خانواده متوجه چیز عجیبی داخل باغچه شد ، هویج تازه رشد کرده ای که دور کمرش یک حلقه ازدواج زنانه داشت!او که برای متعجب کردن اعضای خانواده هویج را در دست گرفته و داخل خانه رفت هرگز فکر نمیکرد که گمشده ای ارزشمند را پیدا کرده است.

خانم "مری" در ادامه گفت:زمانی که عروسم هویج را برای شگفت زده کردن ما به خانه آورد از جایم بلند شدم و به سمتش رفتم ، برایم باورکردنی نبود که انگشتر گم شده من دور یک هویج از زمین روییده باشد.

انگشتر گم شده

انگشتر گم شده

رشد انگشتر گم شده از زمیان همراه یک هویج

انگشتر گم شده 13 سال بعد از زمین رویید!! + تصاویر

انگشتر گم شده 13 سال بعد از زمین رویید!! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف