نمناک سرگرمیدیدنی ها انگشت بریده انسان داخل سوپ رستوران! + تصاویر
انگشت بریده ، سوپ ماهی چندش اور
زنی که به همراه خانواده اش برای خوردن نوعی سوپ مخصوص به یکی از بهترین رستوران ها رفته بود ناگهان داخل ظرف غذای خود یک انگشت بریده پیدا کرد!!

انگشت بریده انسان داخل سوپ ماهی رستوران معروف

زنی که به همراه اعضای خانواده اش برای صرف غذا یکی از بهترین رستوران های شهر رفته بود نمی توانست باور کنند که داخل ظرف سوپ یک تکه انگشت بریده انسان ظاهر شود چرا که واقعیت هم چیز دیگری بود.

Horrified woman thinks she has found a human finger in her fish stew… but you won’t believe what it REALLY is 

جنجال انگشت بریده داخل سوپ ماهی مخصوص

پیدا شدن چیزی شبیه انگشت بریده انسان داخل سوپ ماهی در یکی از رستوران های تایوان مثل یک بمب در فضای مجازی صدا کرد،تمام افرادی که این عکس را دریافت کرده بودند یقین داشتند که شاهد یکی از چندش آورترین اتفاقات هستند در حالیکه واقعیت چیز دیگری بود.

انگشت بریده

عکس چندش آور چیزی شبیه انگشت بریده انسان داخل ظرف سوپ

انگشت بریده

عضوی داخل شکم ماهی که بسیار شبیه انگشت بریده انسان است

تکه مشابه انگشت انسان در حقیقت یکی از اعضای داخلی بدن ماهی بود که در بخشی از دستگاه گوارش حیوان دریایی قرار داشت.عضوی که مربوط به حفره شکم و داخل معده ماهی قرار دارد.این عضو داخلی ماهی برای کنترل حرکت او داخل آب و یا همان کیسه شنای او شناخته می شود که شباهت بسیاری به انگشت انسان دارد.پوست چروکیده این عضو داخل شکم ماهی شباهت با انگشت را بیشتر می کرد. 

بعد از انتشار عکس چندش آور مربوط به سوپ ماهی واقعیت روشن شد ، در کلیپی که دختر خانواده در فضای مجازی منتشر کرد ثابت شد که این بخش داخل سوپ به راحتی له می شود و هیچ استخوان و ناخنی که می تواند در انگشت انسان باشد ندارد ، او گفت که به همین سادگی می توان صدها هزار کاربر فضای مجازی را فریب داد.

انگشت بریده انسان داخل سوپ رستوران! + تصاویر

انگشت بریده انسان داخل سوپ رستوران! + تصاویر
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 31
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 22 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف