“مائده حجاری” مجری به خانه برمیگردیم در پی اهانت به مقام والای شهید سردار همدانی از این برنامه اخراج شد. کارشناس آشپزی برنامه به خانه برمیگردیم در اینستاگرامش به سردار همدانی توهین کرده بود.

اهانت مجری مائده حجاری به سردار همدانی در اینستاگرامش

تهیه کننده برنامه «به خانه بر می گردیم» گفت:با توجه به توهین مائده حجاری، کارشناس آشپزی برنامه به مقام شهید والامقام سردار حسین همدانی، او از برنامه اخراج شد.

توهین مجری به سردار همدانی

توهین مجری به خانه برمیگردیم به سردار همدانی در اینستاگرام

 در پی اهانت کارشناس آشپزی برنامه به خانه برمی گردیم به مقام سردار همدانی، سعید لطفی، تهیه کننده برنامه «به خانه برمی گردیم» در گفتگویی در خصوص کامنت توهین آمیز مائده حجاری به سردار شهید همدانی گفت:این کارشناس در زمانی که من به عنوان تهیه کننده جدید این برنامه کار را در اختیار گرفتم، به برنامه دعوت نشده است ولی با توجه به مطلب توهین آمیز این کارشناس، ما به هیچ عنوان از وی در برنامه های آتی خود دعوت نخواهیم کرد.

تهیه کننده برنامه «به خانه بر می گردیم» خاطر نشان کرد:امکان نخواهد داشت ما از مجریانی که چنین توهین هایی را انجام می دهند، در برنامه مان دعوت کنیم و او برای همیشه اخراج شده است.

به گزارش سینماپرس، محمد تاجیک عکاس مشهور و حرفه ای کشورمان به حمایت از سردار شهید حسین همدانی در یکی از پست های اینستاگرام خود که با بازخورد قابل توجهی همراه بود پرداخته است. متاسفانه آشپز مجری صدا و سیما به نام مائده هاجری به خود اجازه داده تا به مقام شامخ و ارزشمند این سردار شهید گستاخی کند.
لذا مسئولین صدا و سیما کمی هوشیارانه تر عمل نموده و حداقل تنبیه را برای این مجری هتاک در نظر گرفته تا درس عبرتی برای دیگر افراد با این تفکر لیبرالی باشد.
خاطر نشان میکند سردار شهید حسین همدانی پس از سالها تلاش در راه جهاد و مقاومت، چند روز پیش در منطقه حلب در سوریه بعنوان شهید مدافع حرم به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.
روحش شاد

 تصاویر اهانت مائده حجاری ، کارشناس آشپزی به خانه برمی گردیم به سردار حسین همدانی

توهین مجری به خانه برمیگردیم

مائده حجاری اینستاگرام

اهانت مجری به خانه برمیگردیم

 

مائده حجاری ، توهین مائده حجاری به سردار شهید همدانی

اهانت “مائده حجاری” مجری به خانه برمیگردیم به سردار همدانی + تصاویر : امتیاز : 3.5 تعداد رای : 176
این مطلب مفید بود ؟12353
برگرفته از سینما پرس /ن
نظرات5 نظر به ثبت رسیده است
پرویز1394-07-22
اگه امثال سردار همدانی نتودند الان داعش ایران رو گرفته بود و تو رو بعنوان برده مفت میفروخت. ابله ...
10222
محمد1394-07-24
باید از خانواده محترم آن پاسدار عظیم الشان عذر خواهی کند
299
گمنام1394-07-27
واقعا برای اینجور اشخاص متاسفم که واقعیت را میبینند اما آن را انکار میکنند واقعا اگر سپاه پاسداران نبود الان چه بر سر ما میآمد هنوزم در اینترنت وشبکه های اجتماعی گشت میزدیم یا مثله فلان کشورها کشته یاآواره میشدیم
116
اعظم1394-07-28
اجر شهیدان نزد حق محفوظ است خدا همه را به راه راست هدایت کند آمین یا رب العالمین
112
mohsen1394-08-10
خیلی بی شعور بوده این مجری که این کار سخیف رو انجام داده به نظرم عامل دشمنه.
65
وبگردی