نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون اهانت “مائده حجاری” مجری به خانه برمیگردیم به سردار همدانی + تصاویر
مجری به خانه برمیگردیم ، کارشناس آشپزی
“مائده حجاری” مجری به خانه برمیگردیم در پی اهانت به مقام والای شهید سردار همدانی از این برنامه اخراج شد. کارشناس آشپزی برنامه به خانه برمیگردیم در اینستاگرامش به سردار همدانی توهین کرده بود.
تاریخ انتشار : 21 مهر 1394

اهانت مجری مائده حجاری به سردار همدانی در اینستاگرامش

تهیه کننده برنامه «به خانه بر می گردیم» گفت:با توجه به توهین مائده حجاری، کارشناس آشپزی برنامه به مقام شهید والامقام سردار حسین همدانی، او از برنامه اخراج شد.

توهین مجری به سردار همدانی

توهین مجری به خانه برمیگردیم به سردار همدانی در اینستاگرام

 در پی اهانت کارشناس آشپزی برنامه به خانه برمی گردیم به مقام سردار همدانی، سعید لطفی، تهیه کننده برنامه «به خانه برمی گردیم» در گفتگویی در خصوص کامنت توهین آمیز مائده حجاری به سردار شهید همدانی گفت:این کارشناس در زمانی که من به عنوان تهیه کننده جدید این برنامه کار را در اختیار گرفتم، به برنامه دعوت نشده است ولی با توجه به مطلب توهین آمیز این کارشناس، ما به هیچ عنوان از وی در برنامه های آتی خود دعوت نخواهیم کرد.

تهیه کننده برنامه «به خانه بر می گردیم» خاطر نشان کرد:امکان نخواهد داشت ما از مجریانی که چنین توهین هایی را انجام می دهند، در برنامه مان دعوت کنیم و او برای همیشه اخراج شده است.

به گزارش سینماپرس، محمد تاجیک عکاس مشهور و حرفه ای کشورمان به حمایت از سردار شهید حسین همدانی در یکی از پست های اینستاگرام خود که با بازخورد قابل توجهی همراه بود پرداخته است. متاسفانه آشپز مجری صدا و سیما به نام مائده هاجری به خود اجازه داده تا به مقام شامخ و ارزشمند این سردار شهید گستاخی کند.
لذا مسئولین صدا و سیما کمی هوشیارانه تر عمل نموده و حداقل تنبیه را برای این مجری هتاک در نظر گرفته تا درس عبرتی برای دیگر افراد با این تفکر لیبرالی باشد.
خاطر نشان میکند سردار شهید حسین همدانی پس از سالها تلاش در راه جهاد و مقاومت، چند روز پیش در منطقه حلب در سوریه بعنوان شهید مدافع حرم به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.
روحش شاد

 تصاویر اهانت مائده حجاری ، کارشناس آشپزی به خانه برمی گردیم به سردار حسین همدانی

توهین مجری به خانه برمیگردیم

مائده حجاری اینستاگرام

اهانت مجری به خانه برمیگردیم

 

مائده حجاری ، توهین مائده حجاری به سردار شهید همدانی

اهانت “مائده حجاری” مجری به خانه برمیگردیم به سردار همدانی + تصاویر
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 176
برگرفته از سینما پرس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 123 53
نظر کاربران
پرویز

پرویز

اگه امثال سردار همدانی نتودند الان داعش ایران رو گرفته بود و تو رو بعنوان برده مفت میفروخت. ابله ...

پاسخ دادن 102 22
محمد

محمد

باید از خانواده محترم آن پاسدار عظیم الشان عذر خواهی کند

پاسخ دادن 29 9
گمنام

گمنام

واقعا برای اینجور اشخاص متاسفم که واقعیت را میبینند اما آن را انکار میکنند واقعا اگر سپاه پاسداران نبود الان چه بر سر ما میآمد هنوزم در اینترنت وشبکه های اجتماعی گشت میزدیم یا مثله فلان کشورها کشته یاآواره میشدیم

پاسخ دادن 11 6
اعظم

اعظم

اجر شهیدان نزد حق محفوظ است خدا همه را به راه راست هدایت کند آمین یا رب العالمین

پاسخ دادن 11 2
mohsen

mohsen

خیلی بی شعور بوده این مجری که این کار سخیف رو انجام داده به نظرم عامل دشمنه.

پاسخ دادن 6 5
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف