نمناک ورزشفوتبال اهدای اعضای بدن حسینی بازیکن نفت پس از مرگ مغزی
بازیکن نفت ، بازیکن نفت تهران
سید علی حسینی بازیکن اسبق تیم فوتبال جوانان نفت تهران پس از حادثه رانندگی دچار مرگ مغزی شده بود که اعضای این بازیکن در اقدامی پسندیده اهدا شد.
تاریخ انتشار : 14 آبان 1394

اهدای عضو بازیکن نفت تهران

سید علی حسینی، بازیکن پیشین تیم فوتبال جوانان نفت تهران، در حادثه رانندگی دچار مرگ مغزی شد و به کما رفت و روز گذشته خانواده وی اعضای بدن این بازیکن فقید را به نیازمندان آن اهدا کردند.

غلامرضا شاه کرمی، مدیرکل ورزش ورزش نفت در این خصوص گفت:سید علی حسینی، پس از قبولی در دانشگاه در رشته مهندسی کامپیوتر، به دلیل مشکلات خانوادگی دیگر نتوانست در تیم جوانان نفت تهران بماند و از این تیم جدا شد. وی که ساکن روستای قیدو از توابع شهرستان خمین است، پس از مراسم سوگواری سرور و سالار شهیدان و مراسم شام غریبان، در راه بازگشت به روستای خود تصادف کرد و به کما رفت که وی را به بیمارستان ولیعصر استان مرکزی انتقال دادند. متاسفانه تلاش کادر پزشکی نتیجه ای نداشت تا اینکه مرگ مغزی وی را اعلام کردند. متعاقب این خبر خانواده این بازیکن فقید روز گذشته در بیمارستان امام خمینی تهران تمامی اعضای بدن تنها پسر خود را اهدا کردند.

بازیکن نفت ، اهدای عضو سید علی حسینی بازیکن نفت تهران

اهدای اعضای بدن حسینی بازیکن نفت پس از مرگ مغزی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 37
برگرفته از سایت رسمی باشگاه نفت تهران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 37 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف