نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون جوایز گروه های اول تا سوم مسابقه ادابازی اهدا شد
ادابازی ، ادابازی در خندوانه
شب گذشته در برنامه خندوانه مراسم اهدای جوایز گروه های اول تا سوم مسابقه ادابازی انجام شد، تندیس طلا به گروه صدا سیما رسید و گروه جویندگان طلا تندیس نقره را به خانه برد.

در شب اهدای جوایز ادابازی در خندوانه چه گذشت

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 28 شهریورماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در شبی که تنها یک شب به پایان خندوانه باقی بود جوایز گروه های اول تا سوم مسابقه ادابازی را اهدا کرد و نفس های آخر خندوانه با استندآپ کمدی امیرکربلایی زاده همراه بود.

پایان خوش مسابقه ادابازی با اهداء جوایز

برنامه خندوانه در آخرین روزهای مردادماه 96 سری جدید مسابقه ادابازی را به راه انداخت و کار خود را با حضور 16 گروه دو نفره آغاز کرد. مهران غفوریان و سپند امیرسلیمانی که قهرمان دوره قبل مسابقه ادابازی بودند ، در مرحله دوم ادابازی در همان شب اول حذف شدند.

بعد از شبها اجرای ادابازی در خندوانه بالاخره گروه صدا سیما با حضور محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو توانست مقام اول این مسابقه را کسب کند و بعد از آنها گروه جویندگان طلا و پالت در مقام های دوم و سوم قرار گرفتند.

شب گذشته مراسم اهدای جوایز گروه های اول تا سوم مسابقه ادابازی در خندوانه انجام شد و تندیس هایی به همراه جایزه نقدی به گروه ها داده شد.

مسابقه ادابازی

شب اهدای جوایز مسابقه ادابازی در خندوانه

در ابتدا رامبد جوان از گروه پالت با شرکت امید نعمتی و مهیار طهماسبی خواست روی صحنه استودیوی خندوانه بیایند و تندیس برنز خود را تحویل بگیرند. بعد از اینکه تندیس این گروه به آنها تحویل داده شد قطعه زیبایی توسط گروه پالت با یک خلاقیت جالب پخش شد. گروه پالت از هندوانه با نصب سنسورهایی به عنوان ساز استفاده کرده بودند که بسیار جالب بود.

تندیس نقره مسابقه ادابازی به گروه جویندگان طلا با حضور ارژنگ امیرفضلی و محمد نادری تعلق گرفت و ارژنگ امیرفضلی استندآپ کمدی جالبی از تمریناتش با محمد نادری اجرا کرد.

گروه جوان صدا سیما با شرکت محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو که این مسابقه را با انرژی زیادی آغاز کرده بودند ، توانست تندیس طلای این دوره از رقابت های ادابازی در خندوانه را از آن خود کند.

یکی از بخش های جذاب برنامه خندوانه در شب گذشته اجرای آهنگ رپ توسط محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو با موضوع ادابازی خندوانه بود .

در برنامه شب گذشته خندوانه عمل به قول ابوالحسن تهامی نژاد پخش شد و امیر کربلایی زاده استندآپ کمدی جذابی با موضوع مراسم عروسی اجرا کرد.

جوایز گروه های اول تا سوم مسابقه ادابازی اهدا شد

جوایز گروه های اول تا سوم مسابقه ادابازی اهدا شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 10
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف