نمناک اخبارحوادث اوباش معروف به گرگ شب به دام افتاد + عکس
گرگ شب ، شهر قدس
گرگ شب لقب یکی از اشرار معروف بود که در پی اقدام به آدم ربایی با تلاش ماموران پلیس آگاهی در شهرستان قدس دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 16 بهمن 1393
بازدید : 7,090 نفر

 بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قدس در خصوص دستگیری گرگ شب گفت:این فرد با نام «هوشنگ» ضمن تلاش برای ربودن یک دختر دانش آموز اقدام به آزار و اذیت و سرقت جواهرات او کرده بود که توسط کارآگاهان اداره آگاهی شهرستان قدس با انجام تحقیقات گسترده شناسایی و دستگیر شد. 

«محسن پور سیادتی» گفت:این دختر دانش آموز اواخر دی ماه امسال در راه بازگشت از مدرسه مورد حمله گرگ شب قرار گرفت و پس از کشاندن قربانی به دنبال خود ضمن هتک حرمت و آزار و اذیت و سرقت طلاهایش از محل گریخت.
وی افزود:خانواده شاکی پس از شکایت اعلام کردند که متهم فراری در تماس تلفنی آنها را تهدید کرده که در صورت پیگیری شکایت اقدام به اسید پاشی می کند.
بازپرس سیادتی گفت:کارگاهان آگاهی شهرستان قدس در تحقیقات خود دریافتند متهم از مجرمان سابقه دار است که به خاطر جرایمش به «گرگ شب» معروف است.
وی افزود:همزمان با شناسایی هویت آدم ربا، مدیر یک آموزشگاه دخترانه در شهر قدس نیز با حضور در اداره پلیس امنیت عمومی اطلاعات جدیدی را در اختیار پلیس قرار داد که نشان می داد متهم با چاقو به دختران این مدرسه حمله کرده است.
سیادتی گفت:مخفیگاه متهم سرانجام اوایل هفته جاری توسط ماموران آگاهی شناسایی و وی دستگیر شد که با روبرو شدن با شاکیان، به جرم خود اعتراف کرد. 
پورسیاداتی با اشاره به دستور قضایی دادستان برای انتشار تصویر متهم گفت:کسانی که در دام این متهم گرفتار شده اند، می توانند برای شکایت و پیگیری پرونده هایشان به پلیس امنیت عمومی شهر قدس یا دادسرای این شهر مراجعه کنند.
گرگ شب

اوباش معروف به گرگ شب به دام افتاد + عکس

اوباش معروف به گرگ شب به دام افتاد + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 56
برگرفته از ایرنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 50 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف