نمناک سرگرمیگوناگون اورانگوتان سیگاری دیده بودین؟ + عکس
اورانگوتان ، سیگار کشیدن حیوانات
ویدئوی کوتاهی از اورانگوتان بالغ در یکی از باغ وحش های اندونزی به دست مسئولان حمایت از حیوانات رسید و برای کارکنان باغ وحش دردسرساز شد.

تصویری جنجالی از اورانگوتان باغ وحش

ویدئو و تصاویر ناراحت کننده و البته خشم برانگیز از یک اورانگوتان مسئولان باغ وحش را به دردسر انداخت . اورانگوتانی که سیگار می کشد و بازدید کنندگان از باغ وحش در اطراف قفس او جمع شده و می خندند ، از قرار معلوم یکی از بازدید کنندگان سیگار روشن خود را داخل قفس اورانگوتان باغ وحش "باندونگ" اندونزی می اندازد و حیوان داخل قفس به تقلید از کار آن فرد سیگار را داخل دهان گذاشته و به نوعی می کشد .

این درحالی اتفاق می افتد که هیچ کدام از نیروهای مسئول باغ وحش در آنجا حضور ندارند و همین عدم حضور آنها خود یکی از مواردی است که بینندگان تصاویر به آن واکنش نشان دادند.

اورانگوتان

صحنه نگران کننده سیگار کشیدن اورانگوتان در باغ وحش

از قرار معلوم هیچ مراقبت و نظارت صحیحی در این باغ وحش انجام نمی شود که چنین اتفاقی به این راحتی رخ داده است .

مسئولان این باغ وحش در پاسخ به واکنش ها عنوان کرده اند که احتمالا کارکنان باغ وحش در ان ساعت مشغول استراحت بوده یا زمان غذا خوردن شان بوده است که این خود نیز سوال برانگیز است که چرا زمان استراحت کارکنان بایستی هم زمان با زمان بازدید از باغ وحش باشد.

یکیاز فعالان در زمینه حفاظت از حیوانات در فیس بوک با انتقاد از این اتفاق نوشت :دادن خوراکی و هر نوع خوردنی به حیوانات باغ وحش ممنوع است اما اینجا به راحتی سیگار به حیوان می دهند پس می توان حدس زد که وضعیت خوراک آنها چقدر نگران کننده است.

اورانگوتان

سیگار کشیدن اورانگوتان باغ وحش موجب خنده بازدیدکنندگان شد!!

سیگار کشیدن جنجالی اورانگوتان + عکس

اورانگوتان سیگاری دیده بودین؟ + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف