نمناک اخبارحوادث جزئیات انفجار کپسول اکسیژن در اورژانس تهران
اورژانس تهران ، انفجار در اورژانس تهران
هنگام تعویض کپسول اکسیژن در یکی از پایگاههای امدادی اورژانس تهران به دلیل انفجار کپسول دو نفر از تکنیسین های اورژانس مصدوم شدند.
تاریخ انتشار : 29 مرداد 1394
بازدید : 4,485 نفر

حسن عباسی در خصوص حادثه انفجار کپسول اکسیژن در یکی از پایگاه های امدادی اورژانس تهران گفت: 11:52 به علت انفجار کپسول اکسیژن دو تن از همکاران مرکز اورژانس تهران دچار سوختگی حدود 25 درصدی از ناحیه صورت، چشم و دست ها شدند.

وی بیان کرد:زمانی این اتفاق تلخ روی داد که مسئول توزیع کپسول اکسیژن وارد پایگاه 226 نوبنیاد شد و یکی از تکنیسین های پایگاه اورژانس تهران جهت تحویل کپسول نزدیک خودروی توزیع اکسیژن شد.

عباسی ادامه داد:در حین جابه جایی، کپسول دچار انفجار شد و دو نفر از تکنیسین های اورژانس دچار سوختگی شدند.
وی خاطرنشان کرد:بلافاصله این مصدومان به بیمارستان شهید مطهری منتقل و در حال حاضر در این بیمارستان تحت درمان هستند.

عباسی یادآور شد:همزمان با انفجار کپسول و آتش سوزی در خودروی حامل اکسیژن، مصدومان به داخل آمبولانس منتقل و آتش با رشادت و ازخودگذشتگی همکارمان آقای رضا احدی مهار شد و خوشبختانه از وقوع یک حادثه بزرگ تر جلوگیری شد.

جزئیات انفجار کپسول اکسیژن در اورژانس تهران

جزئیات انفجار کپسول اکسیژن در اورژانس تهران
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از ایرنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
علی رضا

علی رضا

سلام علت انفجار کپسول اکسیژن صرفا رسیدن روغن به اکسیژن میباشد وهمانند گاز نمیباشد و با کپسولهای دیگه هم کاری ندارد فقط بسیاری از این موضوع اطلاع ندارند و به شیرهای کپسول اکسیزن روغن میزنند که نتیجه اش میشه بووووووووومب!!!

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف