نمناک اخبارسیاست آزار جنسی خبرنگار زن توسط اولمرت نخست وزیرسابق اسرائیل
اولمرت ، اولمرت
اولمرت نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی به آزار جنسی یک خبرنگار زن متهم شد ، این خبرنگار زن در افشاگری جنجالی خود نام "ایهود اولمرت " را برای جنایتی شرم آور عنوان کرد.
تاریخ انتشار : 28 آبان 1396

اولمرت به آزار جنسی خبرنگار زن متهم شد

به نقل از روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارانوت، حدث شتیف، خبرنگار رادیو ارتش اسرائیل، فاش کرد ایهود اولمرت، نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی، او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

افشاگری های خبرنگار زن اسرائیلی توسط نخست وزیر سابق این کشور ایهود اولمرت

او در این باره گفت این اتفاق سال ها پیش رخ داد، اما هیچ وقت جرات نکرده بود شکایت کند. شتیف در در فیس بوک خود نوشت:«همه این ماجرا واقعیت دارد. من در آن زمان این ماجرا را برای افراد زیادی تعریف کردم ... ما مسئول هستیم. ما نباید بترسیم، و نباید هیچ چیز را پنهان کنیم، حتی اگر به قیمت حملات شخصی به ما تمام شود. این بهایی است که من می خواهم برای نسل جدید بپردازم.»

این خبرنگار صهیونیست افزود در طول عمرش، دست کم 40 مرد او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده اند، و او تک تک آن ها را به یاد می آورد.شتیف گفت قصد دارد در روز های آینده، اسامی افرادی دیگری را که وی را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده اند، فاش کند.

پس از اتهاماتی که شتیف علیه اولمرت مطرح کرد، شلی یاچیموویچ، (از اتحادیه صهیونیست) با قرار دادن مطلبی در فیس بوک خود نوشت در زمان تحقیق درباره اقدام موشه کاتساف، رئیس پیشین اسرائیل به آزار و اذیت و تجاوز جنسی، یک زن به او گفت که اولمرت او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است.

این در حالیست که سخنگوی ایهود اولمرت این اتهام را رد کرد و گفت هرگز چنین چیزی رخ نداده است.این افشاگری در حالی صورت می گیرد که پیشتر در آمریکا و انگلیس چندین مقام ارشد به فساد اخلاقی متهم شده اند.

آزار جنسی خبرنگار زن توسط اولمرت نخست وزیرسابق اسرائیل

آزار جنسی خبرنگار زن توسط اولمرت نخست وزیرسابق اسرائیل
: امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟
6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف