نمناک اخبارحوادث اولین آتش سوزی 94 با شمع هفت سین
آتش سوزی ، آتش سوزی
آتش سوزی بعد از حریق ایجاد شده ناشی از روشن ماندن شمع سفره ی هفت سین یک خانواده ی مشهدی اولین حادثه ی تلخ اتش سوزی سال 94 رقم خورد.
تاریخ انتشار : 1 فروردین 1394
بازدید : 5,544 نفر

 آتش سوزی در یک خانه در مشهد به دلیل بی احتیاطی و بی توجهی به روشن ماندن شمع سفره ی هفت سین رخ داد.

- حریق ایجاد شده ناشی از برافروختن شمع در سفره هفت سین در مشهد یک خانه مسکونی را به آتش کشید و نخستین حادثه تلخ در ساعات اولیه سال جدید را در این شهر رقم زد.

 یک خانواده مشهدی شب گذشته با پربایی سفره هفت سین و قرار دادن شمع در این سفره به دلیل بی توجهی به روشن ماندن شمع برای ساعاتی منزل خود را ترک گفتند و پس مراجعه با صحنه ای سیاه مواجه شدند.

این خانواده مشهدی که پس از روشن کردن شمع در سفره هفت سین برای به جا آوردن صله رحم از منزل خارج شدند به دلیل فراموشی از خاموش کردن شمع  موجب ایجاد حریق در منزل مسکونی شدند.

مدیر حوزه 2 عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد در این رابطه به مهر گفت:این حادثه بامداد امروز و یک ساعت پس از زمان سال تحویل به وقوع پیوست.

مجید شادی بیان کرد:فراموشی این خانواده در خاموش کردن شمع برافروخته در سفره هفت سین بامداد امروز موجب شد شعله این شمع به سفره سرایت کند و بسیاری از وسایل این منزل دچار آتش سوزی شود.

وی افزود:آتش نشانان این سازمان بامداد امروز پس از اطلاع از وقوع این حریق در کمترین زمان ممکن در محل حضور یافته و از سرایت آتش به تمامی منزل و ایجاد خسارت بیشتر جلوگیری کردند.

اولین آتش سوزی 94 با شمع هفت سین

اولین آتش سوزی 94 با شمع هفت سین
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 43
برگرفته از مهر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 32 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف