نمناک ورزشفوتبال اولین بازیکن خروجی پرسپولیس چه کسی است؟
بازیکن خروجی پرسپولیس ، بازیکنان خروجی پرسپولیس
در شکست پرسپولیس برابر نفت انگشت اتهام به سوی سه بازیکن است اما در این میان یک بازیکن وجود دارد که بیش از دیگران هجمه و انتقاد علیه او وجود دارد.
تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1395
بازدید : 2,178 نفر

اولین بازیکن خروجی پرسپولیس چه کسی است؟

پرسپولیس در بدترین زمان فصل تن به شکست داد و صدر جدول رده بندی را از دست داد. شاگردان برانکو بعد از هفته ششم بازیهای درخشانی را به نمایش گذاشته بودند و با پیروزی پر گل در داربی ثابت کردند که شانس نخست کسب عنوان قهرمانی هستند اما در دیدار برابر نفت تهران همه چیز به یکباره عوض شد و قرمز پوشان پایتخت نه تنها صدر جدول رده بندی را از دست دادند بلکه به رده سوم هم سقوط کردند.

طبیعی است که بعد از هر پیروزی یک بازیکن بیشترین نقش را داشته باشد و بعد از هر شکست هم انگشت اتهام به سمت یک بازیکن بیشتر از دیگران باشد.

در شکست پرسپولیس برابر نفت سه بازیکن بیشترین نقش را داشتند اما در این میان یک بازیکن وجود دارد که بیش از دیگران مورد هجمه و انتقاد قرار گرفته است و او کسی جز سوشا مکانی سنگربان تیم نیست که در این فصل حاشیه های زیادی به دنبال داشت.

 

سوشا مکانی

سوشا روی گل نخست پرسپولیس بسیار ضعیف کار کرد و در طول 90 دقیقه تنها یک خطر جدی روی دروازه او شکل گرفت و با واکنش بسیار بدی که از خود نشان داد باعث شد تا سرخ پوشان در بدترین زمان دروازه خود را بازشده ببینند.

دلیل اینکه هواداران پرسپولیس از سوشا بسیار ناراحت هستند این است که این نخستین اشتباه سوشا در فصل جاری نیست و چندین بار دیگر با اشتباهاتی که از خود نشان داد باعث شد تا تیم برانکو در شرایط بدی قرار گیرد که آخرین بار آن به داربی برمی گردد که البته در آن دیدار چون پرسپولیس از حریف خود پیش بود و در نهایت هم پیروز شد کسی به اشتباه سوشا نپرداخت.

سنگربان پرسپولیس در بیرون از مستطیل سبز هم شخصیتی بسیار جنجالی بوده است و با محرومیت و زندانی که تجربه کرد باید او را نخستین خروجی قرمزما در تابستان بنامیم.

روزنامه گل هم این تیتر را برای سوشا انتخاب کرد” بعد از محرومیت زندان و لایی، سوشا” مکانی” در پرسپولیس نخواهد داشت”.

البته هنوز جدایی مکانی از پرسپولیس قطعی نیست چرا که سرمربی کروات قرمز پوشان علاقه بسیار زیادی به سنگربان خود دارد و نشان داده است که در هر حالتی از او حمایت می کند.باید دید در پایان فصل برانکو همچنان به مکانی اعتماد می کند یا در نهایت با جذب یک دروازبان دیگر زمینه جدایی مکانی را مهیا می کند.

اولین بازیکن خروجی پرسپولیس چه کسی است؟

اولین بازیکن خروجی پرسپولیس چه کسی است؟
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
برگرفته از شفقنا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف