نمناک تکنولوژیتبلت و موبایل این بار اپل با مک بوک های باریکتر و سبکتر + تصاویر
اپل ، مک بوک اپل
اپل روز به روز با تغییرات و مدل های پیشرفته تر وارد بازار میشود که این بار با تغییر در مکبوک پرو می آید.

مدل جدید اپل چگونه است و با چه تغییراتی؟

اپل قصد دارد تا پایان سال 2016، مک بوک پرویی با قیمت بالا عرضه کند که صفحه باریک تر و سبک تری دارد و دارای یک نوار صفحه نمایش لمسی OLED جدید به عنوان صفحه کلید است.

مک بوک های 2016 

نسل جدید مک بوک های اپل 

خط تولید مک بوک درخشان ترین نقطه برای پژوهش های 2016 اپل است و این را از دو مدل جدید مک بوک پرو که در چهارمین سه ماهه 2016 عرضه می شوند و قالب های باریک تری و سبک تری دارند و نوار لمسی OLED که جایگزین دکمه های فیزیکی شده است، می توان دریافت.


طبق اطلاعات مینگ چی کو، تحلیل گر، مک بوک پروی جدید در صفحه های 13 و 15 اینچی می آید و در سه ماهه پایانی سال 2016 عرضه می شود.

کو ارتقای مک بوک های جدید را مهم ترین ارتقایی که تا تا کنون توسط اپل انجام شده است، می داند.
 
 
مک بوک اپل

مک بوک های جدید اپل باریکتر و سبکتر از قبل

 
طراحی «باریک و سبک» با کمک بهبود لولاهای این لپ تاپ و صفحه کلیدی با مکانیزم پروانه ای که در مک بوک های 12 اینچی عرضه شده بود به دست می آید. حدس و گمان هایی وجود دارد که اپل اسکنر اثر انگشت Touch ID را برای مک بوک ها استفاده کند و مهندسان اپل در تلاشند که راهی را پیدا کنند که کاربران بتوانند مک بوک های خود را با Touch ID آیفون باز کنند.

طبق اظهارات کو، مک بوک 12 اینچی به مک بوک 13 اینچی می پیوندد و این تحلیل گر معتقد است که اپل با این سه خط تولید مک بوک در سال 2016، گامی به جلو برمی دارد؛ با مک بوک پرو شکاف لپ تاپ های گران را پر می کند، مک بوک جایگزین مک بوک ایر به عنوان مدلی با سطح متوسط می شود و مک بوک ایر به عنوان یک مدل پایه با قیمت های نسبتا پایین عمل می کند.

این بار اپل با مک بوک های باریکتر و سبکتر + تصاویر

این بار اپل با مک بوک های باریکتر و سبکتر + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایسنا/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف