دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیگوناگون کشف اژدهای یخی در قطب ! + عکس
اژدها ، قطب
تصویر زیر حاکی از وجود یک اژدها در قطب می باشد که این یک اژدهای یخی بر یخ های قطب کنده کاری شده است که توسط یک عکاس 28 ساله ی روسی به نام سنیا میوکووا گرفته شده است.
بازدید : 3,951 نفر

در تازه ترین کشفیات گروه تجسس گر یک اژدهای یخی در قطب کشف شده است که بر یخ هایبا شکوه قطب همواره شگفتی ساز هستند کنده کاری شده است عکسی که مشاهده می کنید اثری حقیقتا خارق العاده است، تصویری از همان اژدهای یخی که بر یخ های قطب کنده کاری شده است.

اژدهای یخی

این منظره در بخش قطبی پنسیلوانیا نزدیک جزیره ی پیترمن ایجاد شده در قلب منطقه ای سفید از برف که آن را احاطه کرده استاما با وجود شکل فوق العاده ی این موجود افسانه ای، نفرات معدودی آن قدر خوش شانس بوده اند که در لحظات اولیه ی تشکیل شدن، این مجسمه ی یخی را کامل ببینند.

 گروهی که دوهفته ی پیش برای اولین بار به این کوه یخی برخوردند معتقدند که این مجسمه کاملا شبیه اژدها بوده است. این عکس زیبا توسط یک عکاس 28 ساله ی روسی به نام سنیا میوکووا گرفته شده است. این خانم در توضیح درباره ی عکس می گوید نمی توانسته آنچه را که چشمانش می بینند، باور کند.

کشف اژدهای یخی در قطب ! + عکس

برگرفته از نیک صالحی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 10 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف