نمناک سرگرمیگوناگون کشف اژدهای یخی در قطب ! + عکس
اژدها ، قطب
تصویر زیر حاکی از وجود یک اژدها در قطب می باشد که این یک اژدهای یخی بر یخ های قطب کنده کاری شده است که توسط یک عکاس 28 ساله ی روسی به نام سنیا میوکووا گرفته شده است.

در تازه ترین کشفیات گروه تجسس گر یک اژدهای یخی در قطب کشف شده است که بر یخ هایبا شکوه قطب همواره شگفتی ساز هستند کنده کاری شده است عکسی که مشاهده می کنید اثری حقیقتا خارق العاده است، تصویری از همان اژدهای یخی که بر یخ های قطب کنده کاری شده است.

اژدهای یخی

این منظره در بخش قطبی پنسیلوانیا نزدیک جزیره ی پیترمن ایجاد شده در قلب منطقه ای سفید از برف که آن را احاطه کرده استاما با وجود شکل فوق العاده ی این موجود افسانه ای، نفرات معدودی آن قدر خوش شانس بوده اند که در لحظات اولیه ی تشکیل شدن، این مجسمه ی یخی را کامل ببینند.

 گروهی که دوهفته ی پیش برای اولین بار به این کوه یخی برخوردند معتقدند که این مجسمه کاملا شبیه اژدها بوده است. این عکس زیبا توسط یک عکاس 28 ساله ی روسی به نام سنیا میوکووا گرفته شده است. این خانم در توضیح درباره ی عکس می گوید نمی توانسته آنچه را که چشمانش می بینند، باور کند.

کشف اژدهای یخی در قطب ! + عکس

کشف اژدهای یخی در قطب ! + عکس
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 16
برگرفته از نیک صالحی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 10 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف