نمناک سرگرمیگوناگون کشف اژدهای عجیب و غریب در یک خانه! + تصاویر
اژدها ، اژدها عجیب
به تازگی تصاویری در فضای مجازی دست به دست می چرخد که حاکی از وجود یک اژدها ی عجیب و غریب در یک خانه که گلوله خورده است می باشد انتشار این تصاویر موجب بهت همگان شده است.
بازدید : 26,191 نفر

اژدها در خانه!

این روزها در فضای مجازی آنقدر عنوان های مختلفی برای یک خبر منتشر می شود که باعث می شود باور کردن بسیاری از اخبار برایمان سخت باشد،به این عکس نگاه کنید؛ اژدهای سفید در حال خونریزی ناشی از تیر خوردن است. این عکس توسط یک نفر در اینترنت پخش شده و آنچه که ذهن ما و بسیاری را به خود مشغول کرده این است که آیا این تصویر و این اژدها واقعی است.

این داستان در اینترنت پخش شده است، آیا این اژدهای سفید و گلوله خوردنش واقعی است یا یک فریب رسانه ای؟

اژدها

یک اژدهای تیر خورده و مرده در خانه ای در غرب مالزی پیدا شده است.

صاحب یک باغ میوه در خانه خود در طبقه دوم ساختمان با صدای جیغ جیغ موش و صدای عجیبی مانند صدای نعره پلنگ از خواب بیدار می شود. این مرد پله ها را می گردد و متوجه این حیوان عجیب می شود.

یک اژدهای سفید با سبیل های بلند و دو شاخ یک موش را دهان دارد. او از ترس این حیوان عجیب که از پله ها خودش را پایین می انداخت 8 گلوله به او شلیک کرد. بعد از اینکه مطمئن شد این حیوان کاملا مرده است تازه متوجه عجیب بودن او شد. یک اژدها با موهای سفید خرگوشی است.

او به خبرنگاران گفت که من فکر نمی کنم این حیوان اژدهای سفید باشد زیرا طبق باور چینی ها اگر اژدهای سفید وارد مکانی شود با خودش میلیو نها دلار و شانس می آورد اما این اتفاق برای من نیافتاد.

اژدها

به هر حال او قصد ندارد اعضای بدن او را از بین ببرد و می خواهد جسد این جانور عجیب را برای نمایش عمومی بگذارد.

این روزها اینترنت با این اژدهای عجیب پر از شگفتی شده است. چقدر احتمال دارد این داستان و این عکس واقعیت داشته باشد. شما چه فکر می کنید؟

کشف اژدهای عجیب و غریب در یک خانه! + تصاویر

کشف اژدهای عجیب و غریب در یک خانه! + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 107
برگرفته از 598 - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 91 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف