نمناک اخبارجامعه کلاهبرداری با اکانت کلش اف کلنز
کلش اف کلنز ، اکانت کلش اف کلنز
فردی 18 ساله در پی خرید بازی کلش اف کلنز از یک سایت نه تنها دستش به این بازی نرسید بلکه 24 میلیون ریال نیز از حسابش کلاهبرداری شد.
تاریخ انتشار : 3 شهریور 1394

کلاهبرداری بازی کلش اف کلنز

در روزهای پایانی تیرماه، شکایتی از شهروندی اراکی در خصوص برداشت غیرمجاز از حساب بانکی اش به پلیس فتای استان مرکزی ارجاع شد.
شاکی که فردی ١٨ساله بود با حضور در پلیس فتا به کارآگاهان گفت:مدتی قبل آگهی فروش اکانت بازی کلش اف کلنز را در یک سایت مشاهده کردم و با توجه به علاقه ای که به بازی های اینترنتی دارم و قیمت پایینی که در این سایت اعلام شده بود، اقدام به خرید این اکانت کردم. پس از واریز اینترنتی مبلغ اعلامی از حساب کارت مادرم، ضمن اینکه اکانتی در اختیارم گذاشته نشد، بعد از گذشت چند ساعت مبلغ ٢٤میلیون ریال از حساب بانکی مادرم به صورت غیرمجاز برداشت شد. 
پرونده با توجه به اظهارات شاکی، در اختیار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت و بررسی های تخصصی برای شناسایی عاملان این برداشت های غیرمجاز آغاز شد. کارآگاهان در کمتر از چهار ساعت، موفق شدند با اقدامات تخصصی، متهم اصلی پرونده را که نوجوانی ١٧ساله است، شناسایی کنند. سرگرد «مصطفی نوروزی»، رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان مرکزی دراین باره گفت:با اقدامات انجام شده، محل سکونت متهم اصلی دریکی از استان های هم جوار مرکزی شناسایی شد و با هماهنگی دستگاه قضائی، متهم که نوجوانی ١٧ساله بود، دستگیر شد. وی اضافه کرد:در بازجویی های اولیه متهم اعتراف کرد با همکاری یکی از بستگانش که نوجوانی ١٤ساله است، اقدام به طراحی این سایت و جعل درگاه بانکی کرده و افراد علاقه مند به این بازی را ترغیب به خرید اکانت بازی اینترنتی باقیمت پایین می کرد که با وارد شدن آنها به این سایت، اطلاعات حساب بانکی شان را ثبت می کردند. نوروزی ادامه داد:با اعترافات متهم، همدست دیگر وی نیز دستگیر شد که در بررسی تخصصی تجهیزات یارانه ای آنان، ٣٠ فقره اطلاعات حساب بانکی از افراد مختلف به دست آمد. رئیس پلیس فتای استان مرکزی افزود:این دو نوجوان تاکنون از این طریق در حدود صدمیلیون ریال برداشت های غیرمجاز کرده بودند که تعدادی از مال باختگان شناسایی شده اند و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد. 

کلاهبرداری با اکانت کلش اف کلنز

کلاهبرداری با اکانت کلش اف کلنز
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 39
برگرفته از خبرآنلاین - /م
این مطلب مفید بود ؟ 34 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف