نمناک فرهنگ و هنرچهره ها حرف های جنجالی اکبر عبدی درباره شریفی نیا و فراستی
اکبر عبدی ، برنامه خوشا شیراز
اکبر عبدی بازیگر پیشکسوت کشورمان که مهمان برنامه خوشا شیراز بود افشاگری جالبی درباره محمدرضا شریفی نیا و مسعود فراستی کرد.
تاریخ انتشار : 1 آبان 1395

اکبر عبدی در برنامه خوشا شیراز چه گفت؟

اکبر عبدی با حضور در برنامه «خوشا شیراز» از بدهی 20 ساله فراستی به خود و از نقش شریفی نیا در عقد قرارداد با بازیگران فیلم «اخراجی ها» گفت.

اکبر عبدی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون، با حضور در برنامه «خوشا شیراز»، صحبت هایی جنجالی درباره محمدرضا شریفی نیا و مسعود فراستی کرد.

اکبر عبدی

اکبر عبدی در برنامه خوشا شیراز

اظهارات اکبر عبدی درباره شریفی نیا و فراستی

اکبر عبدی در این برنامه در پاسخ به سوال علی ضیا مبنی بر رابطه نه چندان خوب خود و شریفی نیا گفت:«ما برای فیلم «اخراجی ها» 40 میلیون تومان قرارداد بستیم که شریفی نیا قرارداد ما را به 30 میلیون کاهش داد، بعد از مدتی ما متوجه شدیم که به عوامل گفته من قرارداد ها را کم می کنم در صورتی که شما به من درصدی بدهید و از بغل آن درصدها توانست یک خانه خوب در یک محل خوب بخرد. اما اینکه او قسم می خورد که این کار ها را نکرده است، آدم را اذیت می‎کند.»

این بازیگر در ادامه درباره مسعود فراستی نیز گفت:«من مطمئن هستم که آقای فراستی گاهی اوقات خیلی از فیلم ها را ندیده نقد می کند. در ضمن فراستی 20 سال پیش در منطقه شهرک قدس می خواست خانه بخرد، 100هزار تومان از من گرفت و هنوز پس نداده است، شنیده ام که الان در کرج کافی شاپ هم زده است. حالا که وضع مالی خوبی دارد، صد هزار تومان من را نسبت به پول امروز پس بدهد و هرچه قدر هم که خواست نقش هایی را که ما بازی می کنیم، نقد کند.»

سپس عبدی گفته فریدون جیرانی مبنی بر خواب ماندن و نرسیدن به صحنه فیلمبرداری را رد کرد و گفت:«این یک دروغ خیلی بزرگ است و آقای جیرانی اگر این ها را می گوید باید اینکه پول من را با یک سال تاخیر داد را هم بگوید.»

حرف های جنجالی اکبر عبدی درباره شریفی نیا و فراستی

حرف های جنجالی اکبر عبدی درباره شریفی نیا و فراستی
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 11 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف