نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون خواستگاری یک عربستانی از دختر اکبر عبدی در حج!
اکبر عبدی ، دختر اکبر عبدی
اکبر عبدی در روز عید غدیر در یک ویژه برنامه زنده خاطره ای جنجالی از سفرش به حج را روایت کرد.
بازدید : 27,270 نفر

 خاطره اکبر عبدی از یک عربستانی درحج

اکبر عبدی خاطره ی متفاوتی از سفرش به حج را روایت کرد که در ادامه میخوانید.

اکبری عبدی در ویژه برنامه ی زنده ای که به مناسبت عید غدیر خم پنجشنبه شب (9 مهرماه) از شبکه سه پخش شد، با بیان خاطره ای از سفرش به حج گفت:هنگامی که ایرانی ها به عربستان سفر می کنند رفتار عرب ها با آنان بسیار بد است و با باطوم مردم را هدایت می کنند؛ اگرچه خودشان معتقدند برای نظم این کار را انجام می دهند اما رفتارشان توهین آمیز است.

او ادامه داد:زمانی که با خانواده ام به حج رفته بودیم از کنار یک مغازه فروش لوازم الکترونیک عبور می کردیم که برنامه «راز بقا» از یکی از تلویزیون های مغازه پخش می شد. من و دخترم المیرا با لباس احرام روی زمین نشستیم و برنامه را تماشا کردیم که مسئول کاروان آمد و گفت، شما کجا هستید؟ همه دنبال تان می گردند.

اکبر عبدی و دخترش

اکبر عبدی و دخترش المیرا

این بازیگر اضافه کرد:من و دخترم بلند شدیم برویم که صاحب مغازه به همراه پسرش بیرون آمد و از مسئول کاروان پرسید، آیا این خانم دختر آقا هست؟ مسئول کاروان هم پاسخ داد، این آقا اکبر عبدی یکی از کمدین های خوب ایران است و این خانم هم دخترش است. صاحب مغازه که یک مرد عرب بود گفت، حاضرم هم وزن خود آقا و دخترش طلا دهم به شرط آنکه دخترش را به پسر من بدهد. من هم به مرد عرب گفتم منم حاضرم هم وزن خودش و پسرش (...) !!

عبدی بعد از بیان این خاطره روی آنتن زنده و به کار بردن عبارتی که در این خبر از آوردن آن معذوریم، افزود:احتمالا شبکه سه همزمان با تعریف قسمت آخر خاطره ی من سوت پخش می کند.

خاطره این بازیگر با تشویق و خنده حاضران این برنامه که به صورت زنده از برج میلاد روی آنتن می رفت، همراه شد.

اکبر عبدی ، خاطره اکبر عبدی از سفرش به حج

خواستگاری یک عربستانی از دختر اکبر عبدی در حج!
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 177
برگرفته از ایسنا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 155 22
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف