نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون فیلمهای اکران نوروز 95 معرفی شدند
اکران نوروز 95 ، ‌ بادیگارد
در حالی چند روز بیشتر به عید نوروز 95 باقی نمانده که فیلمهای اکران نوروزی معرفی شدند، بادیگارد ، ابد و یک روز ، کفشهایم کو؟ از جمله فیلمهای اکران نورزی هستند.
تاریخ انتشار : 18 اسفند 1394

فیلمهای اکران نوروز 95

اسامی فیلمهای اکران نوروز 95 قطعی شدند. سینماهای کشور در نوروز امسال با فیلم های متنوع حال و های ویژه ای خواهد داشت.

غلامرضا فرجی سخن گوی شورای صنفی نمایش در گفت و گو با خبرنگکار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان گفت:با تصویب آئین نامه اکران فیلم توسط رئیس سازمان سینمایی 5 فیلم اکران نوروزی قطعی و از 26 اسفندماه در نوبت اکران سینماها قرار می گیرند.
مریلا زارعی

مریلا زارعی در بادیگارد 

"بادیگارد" به سرگروهی استقلال، "ابد و یک روز" به سرگروهی سینما آزادی، "کفش هایم کو؟" در گروه سینمایی زندگی، "خشم و هیاهو"در گروه سینمایی اریکه ایرانیان قطعی شد، "پنجاه کیلو آلبالو" در گروه سینمایی کوروش و فیلم سینمایی "من سالوادور نیستم" نیز به سرگروهی ماندانا به اکران خود ادامه می دهد.
 
آزاده صمدی

آزاده صمدی در 50 کیلو آلبالو

وی خاطرنشان کرد:صاحبان آثار که علاقمند اکران فیلم در اکران دوم نوروز هستند می توانند قرارداد فیلم خود را با دفاتر پخش و سینماهای سرگروه تا 15 فروردین ماه به شورای صنفی ارائه دهند.

اکران نوروز 95 ، فیلم های سینمایی اکران نوروز 95

فیلمهای اکران نوروز 95 معرفی شدند
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از میزان - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف