نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ناگفته های اکرم محمدی بازیگر خانه سبز از 5 سال بیکاری!
اکرم محمدی ، بازیگر سریال خانه سبز
اکرم محمدی بازیگر سریال پدرسالار و خانه سبز پنج سالی است که بیکار است و در یک گفتگو از دلیل اصلی این بیکاری و دوری از بازیگری گفت.
تاریخ انتشار : 27 فروردین 1397

اکرم محمدی بازیگر سریال خانه سبز این روزها کجاست

اکرم محمدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که همه ما نقش آفرینی او را در سریال پدرسالار به یاد داریم این روزها کم کارتر شده است و چیزی حدود پنج سال است که هیچ حضوری در سینما و تلویزیون ندارد.

اکرم محمدی بازیگر سینما و تلویزیون درباره ادای دین سینما به بزرگانش گفت:مهمترین مسئله برای پاسداشت و ادای دین به بزرگان پهنه هنر و بازیگری این است که مسئولان و بازیگران جوان قدر آنها را بدانند و با بزرگداشت ها و تقدیر ها دین خود را به این بزرگواران ادا کنند.

دلیل فاصله اکرم محمدی از هنرپیشگی چیست

بازیگر خانه سبز درخصوص پیشکسوتان و سرمایه های هنر اظهار کرد:بازیگران پیشکسوت عزیزان و سرمایه هایی هستند که سالها در این عرصه زحمت کشیده اند. اگر امروز تئاتر، سینما و آثار نمایشی پا برجاست از وجود این هنرمندان است و امیدوارم پیش از این که مردم و دوستان بخواهند به فکر این عزیزان باشند، مسئولان فکر کنند که این پیشکسوتان چه خدمتی به هنر این مملکت کرده اند و از این عزیزان تقدیر کنند.

اکرم محمدی

اکرم محمدی  بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون

محمدی در خصوص نوع برخورد بازیگران جوان سینما نسبت به پیشکسوتان عرصه بازیگری توضیح داد:متاسفانه رفتار خوب و قدردانی از سوی نسل جوان نسبت به پیشکسوتان هنر وجود ندارد در حالی که من فکر می کنم قدردانی وظیفه آنان است و باید تجلیل از بزرگان هنر از سوی این نسل همواره وجود داشته باشد.

وی ادامه داد:هر موقعیتی که امروز بازیگران جوان دارند مسلما پیشکسوتی پشت سر آن بوده است که این جایگاه برای آنان فراهم شده است. بازیگران جوان باید این قضیه را خوب بدانند چراکه با دانستن قدر هنرمندان پیشکسوت در آینده کاریشان موفق تر خواهند بود اما اگر پیشکسوتان برایشان اهمیتی نداشته باشند نتیجه خوبی نخواهند گرفت.

 اکرم محمدی

اکرم محمدی  بازیگر فیلم سینمایی مادر

بازیگر سال های برف و بنفشه درباره فعالیت هایش خاطرنشان کرد:در حال حاضر فعالیتی ندارم و 4 سال و نیم است که بیکارم. دلیلم این است که منتظر هستم تا کارها از نظر متن بهتر شود تا بتوان در آن ها بازی کرد و در کنار این مسئله حرمت ها نیز حفظ شود.

اکرم محمدی فعالیتش را از سال 1364 با نمایش خسیس آغاز کرد. از جمله افتخارات وی می توان به نامزدی دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش دوم زن در هشتمین جشنواره فیلم فجر برای فیلم مادر اشاره کرد.

 اکرم محمدی

اکرم محمدی بازیگر سریال خانه سبز

آخرین بازی اکرم محمدی در سینما مربوط به بازی در فیلم سینمایی یکی برای همه در سال 1392 است و از جمله فیلم های سینمایی او میتوان به این فیلم ها اشاره کرد. سال 1392 – یکی برای همه (محمد آهنگرانی) ، 1390 – زنان ونوسی، مردان مریخی (کاظم راست گفتار) ، 1386 – دایره زنگی (پریسا بخت آور) ، 1385 – پای پیاده (فریدون حسن پور) ، 1379 – سام و نرگس (ایرج قادری) ، 1377 – دختری با کفش های کتانی (رسول صدرعاملی) ، 1377 – شیدا (کمال تبریزی) ، 1376 – ساحره (سید داود میرباقری) ، 1370 – دره شاپرک ها (فریال بهزاد) ، 1369 – آوای دریا (رحمان رضایی) ، 1369 – همه یک ملت (حسین مختاری) ، 1368 – مادر (علی حاتمی)

 اکرم محمدی

اکرم محمدی در سریال پدرسالار

آخرین بازی اکرم محمدی در تلویزیون مربوط به سریال بچه های نسبتا بد در سال 92 به کارگردانی سیروس مقدم است.

ناگفته های اکرم محمدی بازیگر خانه سبز از 5 سال بیکاری!

ناگفته های اکرم محمدی بازیگر خانه سبز از 5 سال بیکاری!
: امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از خبرگزاری میزان ، پرشین وی / م.ف
این مطلب مفید بود ؟
8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف