نمناک دنیای مددکوراسیون آشپزخانه 8 اکسسوری کابینت که در آشپزخانه معجزه میکنند
اکسسوری کابینت ، مرتب بودن آشپزخانه
این اکسسوری های کابینت به شما کمک میکنند تا آشپزخانه تان را به محیطی دلچسب و مرتب تبدیل کنید.

8 اکسسوری کابینت آشپزخانه

اکسسوری آشپزخانه از جمله بخش هایی است که استفاده از آن بر زیبایی می تواند نوعی کاربرد و خلاقیت برای محیط منزل شما به ارمغان آورد.

این روزها که دیوارها برداشته شده و همه آشپزخانه ها اوپن است، نمی شود سرسری با قضیه برخورد کرد. حالا مرتب بودن آشپزخانه و تمیز بودن هال در یک رده قرار می گیرند. در چنین شرایطی کابینت ها و نحوه استفاده از آنها به اندازه نوع چیدمان مبل های پذیرایی اهمیت دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا 8 اکسسوری کابینت که در دکوراسیون آشپزخانه کوچک شما معجزه می کنند را به شما معرفی کنیم...

کابینتی که مربوط به قابلمه هاست همیشه جزو نامرتب ترین ها است؛ مخصوصا اگر سرویس ماهیتابه و قابلمه زیادی در خانه داشته باشید. ایده هایی مثل این باعث می شود تا جلوی مهمان ها از باز کردن در کابینت ها پشیمان نشوید.

مرتب بودن آشپزخانه

اکسسوری های کابینت آشپزخانه


بعضی از کابینت ها عمیق اند و به سختی می شود به انتهای آنها دسترسی داشت. قسمت عقبی این جور کابینت ها به خاطر دور بودن شان معمولا آشفته و بلا استفاده است. سبدهای ریلی که این روزها در بازار زیاد است می تواند آن فضای انتهایی را برای تان زنده کند.

دکوراسیون آشپزخانه

اکسسوری های داخل کابینت

با صرف هزینه بسیار پایین و کمی وقت گذاشتن می شود با اکسسوری های داخل کابینت درهای کابینت را هم وارد بازی کرد. درهای قابلمه، چاقوهای آشپزخانه، ملاقه ها، دستکش و حوله های آشپزخانه را می شود به قسمت داخلی در آویزان کرد.

اکسسوری کابینت

اکسسوری های ضروری کابینت


ظرف‎های پیرکس، شیشه ای و کریستال قد و قواره متفاوتی دارند و هرکدام ساز خودش را می زند. اگر اهل بوفه و دکور نباشید احتمالا برای جا دادنشان در کابینت به مشکل برخورده اید. برای رسیدن به چنین تصویری یا باید سبدهای مخصوص کابینت را بخرید یا از آبچکان های قدیمی استفاده کنید.

اکسسوری کابینت

اکسسوری های کابینت آشپزخانه


فضاهای بسیار باریکی در گوشه و کنار آشپزخانه وجود دارد که در نگاه اول شاید پرت به نظر برسد اما اگر قرار است خودتان کابینت های تان را سفارش بدهید این فضاها را دریابید و از آن بهترین استفاده را ببرید. گول ظاهر کوچک این مدل کابینت ها را نخورید؛ وسایلی که آنها در خودشان جا می دهند خیلی بیشتر از این حرف هاست.

اکسسوری کابینت

اکسسوری های کابینت 


اگر فضای آشپزخانه تان کوچک است و البته عادت به استفاده از میز دارید می توانید میزی شبیه این را تهیه کنید. خوبی این میزها این است که هم جای کمی را اشغال می کنند و هم به عنوان کابینت می شود از آن استفاده کرد. این میز می تواند جزیره کوچک آشپزخانه شما باشد.

اکسسوری کابینت

اکسسوری های کابینت آشپزخانه

همیشه کابینت های کنج، مخصوص بی اهمیت ترین وسایل است. به خاطر زاویه ای که وجود دارد و گذاشتن و برداشتن وسیله از آن سخت است اما اگر کمی هزینه کنید و یک سبد چرخان بخرید خیلی راحت می توانید مثل یک کابینت عادی از آن استفاده کنید.

اکسسوری کابینت

اکسسوری های کابینت آشپزخانه


اگر آشپزخانه‎تان کوچک است و خودتان قرار است کابینت های تان را سفارش بدهید بهتر است یک فضای اضافه زیر آنها در نظر بگیرید. این کشوهای کوچک خیلی به چشم نمی آیند اما کمک بزرگی به خلوت شدن بقیه کابینت ها می کنند.

اکسسوری کابینت

اکسسوری های کابینت آشپزخانه

8 اکسسوری کابینت که در آشپزخانه معجزه میکنند

8 اکسسوری کابینت که در آشپزخانه معجزه میکنند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از چیدانه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف