نمناک سبک زندگیموفقیت 4 راه ایجاد چشم انداز مثبت برای رسیدن به هدف
ایجاد چشم انداز مثبت ، چطور مثبت فکر کنیم
برای ایجاد چشم انداز مثبت در زندگی و کار تان ابتدا باید چشم اندازه منفی خود را از بین ببرید ، ساده است تنها باید قدم های اولیه را بدانید.

در زندگی چشم انداز مثبت ایجاد کنیم

همه چیز مربوط به افکارمان می شود ،غیرممکن است نا امید شوید وقتی سپاسگذار پروردگار هستید . همیشه چیزی برای سپاس گذاری وجود دارد ؛ به یادداشته باشید برخی افراد درخواست چیزهایی را میکنند و آرزوی داشتن نعماتی را دارند که شما آن را دارید . هرقدر روی مسائل گوناگون و مشکلات، نا امیدی تمرکز کنید بزرگترمی شود اماهرقدر قدردان و سپاس گذار باشید نعمت ها بیشتر میشود این امری است که در توصیه های اسلام نیز بارها به آن اشاره شده است .

حالا چطور چشم اندازه مثبت ایجاد کنم ؟

بهتراست قبل ازاینکه روز راشروع کنیم ازخود سه سوال بپرسیم:
ازچه چیزی هیجان زده هستم؟
برای چه سپاس گذار هستم؟
امروز چه اتفاقی می افتد؟
ایجاد چشم انداز مثبت

رازهایی برای ایجاد چشم انداز مثبت در زندگی و کار

چگونه معنی هدف را در زندگی بیابیم؟

هدف خیلی مهم است ؛ دانستن اینکه چطور جرقه کار را بزنیم و چه چیزی برایمان مهمتر است اهمیت دارد  . همیشه چیزهایی هستند که مانع حرکت افراد میشوند چون همیشه دنبال زمان و موقعیت مناسب هستند و بیکار نمی نشینند.
اگر همیشه منتظر باشید تا همه چیز فراهم شود بجایی نمیرسید، در میان اهداف، خطاها، نقطه قوت خود را بیابید و ضعف هایتان را بشناسید حتما خواهید فهمید که از زندگی چه میخواهید.
 

چگونه روی اهدافمان بایستیم حتی با وجود موانع و شکست ها

در ابتدا فهم و شناخت شکست یک بخش حیاتی برای پیشرفت واقعی و رسیدن به نظر درست است و نه تنها نظر تازه بلکه متفاوتی را به فرد میدهد. وقتی فهمیدید شکست خوب است اعتمادبنفس و شجاعت بیشتری پیدا میکنید و عاقل تر می شوید و می توانید بهتر تصمیم بگیرید. فرمول ابتدایی پیشرفت تغییر نظر و شناخت اشتباه است سپس وفق پیداکردن با شرایط است .
ایجاد چشم انداز مثبت

ایمان به توانایی ها راز ایجاد چشم انداز مثبت

چگونه به شکست پاسخ می دهید؟

یکی ازمهارتی هایی که افرادموفق دارند تحمل بالای آنها درشرایط سخت است اولین گام این است که بپذیرید موفقیت بدون شکست محقق نمی شود و یک رکن اساسی به حساب می آید وقتی به این مرحله رسیدید تحریک و هیجان زده می شوید مثلا بگویید من از شکست لذت میبرم چون از آن درسهای زیادی آموختم . 
 
چگونه این باور را به زندگی می آورید؟
همیشه آنقدر شفاف نیستیم اما باید در رابطه با کارهایی که می کنیم و چرا انجام می دهیم شفاف باشیم . موفقیت یعنی وفق دادن و تطابق همیشگی شرایطی که دارید وقتی اینطور تصور کنید و روی آن بدرستی مانور دهید در کار و رابطه پیشرفت خواهید کرد و از پیچیدگی به سادگی میرسید شفافیت محصول ساده گرفتن و شناخت الویت هاست . وقتی همه چیزهای مخرب راکنار بگذارید و روی فعالیتهای تان تمرکزکنید به هدفتان خواهید رسید آن هم با داشتن چشم انداز مثبت.

4 راه ایجاد چشم انداز مثبت برای رسیدن به هدف

4 راه ایجاد چشم انداز مثبت برای رسیدن به هدف
: امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟
4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف