ایده خلاقانه درب
فروشنده چینی که هنوز نام وی مشخص نیست، برای آنکه بتواند مشکل باز ماندن درب فروشگاهش را برطرف کند، از ایده ای جالب و دیدنی رونمایی نمود!

ایده خلاقانه باز و بسته کردن درب

روزانه در طی زندگی روزمره ای که هر یک از ما انسان ها، این روزها را تجربه می کنیم شاهد سختی و دشواری هایی هستیم که می توانند گاها برای هر یک از ما بسیار دردناک و یا حتی تلخ باشند و در طی زمان منجر به عصبانیت ما نیز شوند. از این رو زندگی امروزه نسبت به زندگی در چند دهه گذشته بسیار تغییر کرده است و انسان ها به نحوی در حال تجربه کردن زندگی مدرن می باشند.

با این وجود در کنار زندگی امروزه، شاهد پیشرفت چشمگیر تکنولوژی نه تنها در تعداد محدود از زمینه های ممکن بلکه تمام زمینه ها هستیم و نتیجه این میزان پیشرفت نیز کاهش زمان انجام گیری کارها می باشد و این نقطه مثبتی در زندگی شهری و پرمشغله امروزی می باشد و هر شخص می تواند از خانه با چند کلیک ساده کارهای روزمره خود را انجام دهد.

از این رو شکل گیری و پیشرفت تکنولوژی نیاز به ایده های ماورای زمینی نداشت و تنها با ایده های ساده شکل گرفته است و امروزه این حالت را به دست گرفته است و این به شکلی است که هر یک از ما نیز می توانیم با چند ساعت تامل بر روی یک زمینه یا یک مشکل، ایده ای خلاقانه برای برطرف کردن آن ایجاد کنیم.

برای مثال اخیرا ویدیو جالبی از یک مرد فروشنده چینی در صفحات مجازی منتشر شد که وی در طی ایده ای خلاقانه مشکلی که با آن در طول روز روبرو بود را بر طرف نمود! جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مرد فروشنده چینی که هنوز نام و مشخصات وی مشخص نشده است، از قرار معلوم با ورود و خروج دائم مشتریان خود در طول روز مشکل داشت و مشکل وی نیز باز ماندن درب فروشگاه کوچک آن بود. به همین دلیل وی در طی اقدامی جالب و دیدنی از ایده ای خارق العاده الهام گرفت و این مشکل را برطرف نمود.

همان گونه که در ویدیو ادامه این مطلب مشاهده می کنید، وی برای رفع این مشکل از هیچ گونه ایده ماوراء و خارق العاده ای استفاده نکرده است و تنها از یک متر ساده و تعدادی گیر در آن استفاده نموده است و این مشکل را به تنها و در چند دقیقه برطرف نمود.

ویدیو ایده خلاقانه باز و بسته کردن درب!

ایده خلاقانه باز و بسته کردن درب! + فیلم

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی