نمناک دنیای مدگوناگون ایده های خاص و تزیینات شیک جشن عروسی + عکس
ایده های جشن عروسی ، تزیینات جشن عروسی
اگر برای جشن عروسی تان دنبال ایده های خاص و شیک هستید و دوست دارید مراسم عروسی تان به یاد ماندنی شود با ما همراه باشید.

ایده های خلاقانه جشن عروسی

کلی وقت و هزینه برای آرایشگاه، پیراهن، کت و شلوار، نوازنده و کلی چیزهای دیگر مراسم عروسی می گذارید که دیگر بخش احساسی مراسم بالکل فراموش می شود. حق هم دارید، با این همه کار طبیعی است که چیزهایی از قلم بیفتند. در این مقاله کلی ایده ی ساده برای بخشیدن روح و احساس به مراسم عروسی تان داریم. یادتان باشد که هیچ کس توقع مراسم بی نقص ندارد و همه می دانند که برنامه ریزی چنین مراسمی بسیار دشوار است.

تزیین میزهای پذیرایی در روز عروسی

همه ما خوب می دانیم که میزهای پذیرایی باید تزیینی خاص و ویژه داشته باشند، برای مراسم عروسی بهتر از ترکیب رنگ های لوکس استفاده کنید تا مراسم شما جلوه ای مجلل داشته باشد. برای این کار بهتر است از ترکیب رنگ های سفید و طلایی استفاده کنید. همنشینی این دو رنگ درخشش و زیبایی فریبنده ای را به مراسم شما می بخشد. ترکیب رنگ های سفید و صورتی ملایم هم همین در جذاب و گیرا است.

ایده های جشن عروسی

ایده های خاص جشن عروسی

شیرینی های روز عروسی

فکر کنید که روز عروسیتان با شیرینی هایی که شبیه به عروس و داماد تزیین شده اند از مهمان ها پذیرایی کنید، حتما آن ها را شگفت زده خواهید کرد، شما میتوانید خلاقیت را در گوشه گوشه مراسم خود به کار بگیرید.

ایده های جشن عروسی

ایده های خاص جشن عروسی

کارت ها عروسی تزیین شده با گل های فصل

برای تزیین کارت های عروسی حتما از همان گل هایی که برای دسته گل تان استفاده کرده کمک بگیرید، با این کار هماهنگی بیشتری را بین جزییات مراسم عروسی تان پدیدی می آورید مخصوصا این که اگر مراسم عروسی تان در فصل پاییز برگزارمی شود حتما ازگل های پاییزی با ان رنگ های جذاب و گیرا شان بهره بگیرید.

ایده های جشن عروسی

ایده های خاص جشن عروسی

جای حلقه هایی به سبک روستیک

جای حلقه ها هم جزو مهم تری چیزهایی اس که باید حتما برای آن برنامه ای خاص داشته باشید، اگر زو طرفداران سبک روستیک و گرمای خاصی که این سبک به وسیل های دکوری می بخشد هستید پس به عس بالا نگاه کنیدتا بهترین نمونه برای جای حله را ببینید.

ایده های جشن عروسی

ایده های خاص جشن عروسی

**حرف اول اسم خود و همسرتان را روی تور عروسی تان بزنید.

**درون حلقه تان پیام عاشقانه حک کنید.

**با مادر و مادربزرگ تان از حلقه های تان عکس بگیرید.

ایده های خاص و تزیینات شیک جشن عروسی + عکس

ایده های خاص و تزیینات شیک جشن عروسی + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
برگرفته از چیدانه / بامیلو /ح
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف