شیک شدن خانه
با ایده های مدرن و در عین حال ساده و ارزان میتوانید دکوراسیون خانه ار از یکنواختی و تکراری بودن خارج کنید، شیک شدن خانه کار چندان سختی نیست.

روش های ساده برای شیک شدن دکوراسیون

برای شیک و مدرن شدن دکوراسیون منزل ایده های گوناگونی وجود دارد که با هزینه کم میتوانید از آن ها بهره مند شوید، اگر سالها است که تغییری در دکوراسیون منزل تان ایجاد نکرده اید وقت آن رسیده است که با این ایده های ساده دکوراسیون منزل تان را شیک تر کنید که هم مد روز تر شود و هم از تکراری بودن خارج شود.

گاهی تغییرات کوچک میتواند تاثیر بزرگی در زیبایی دکوراسیون منزل داشته باشند، تغییر دادن جزئیات میتواند خانه ای شیک و مدرن به شما ببخشد پس این بخش از دنیای مد نمناک را از دست ندهید.

شیک شدن خانه

ایده های تزیین و شیک شدن خانه

- اگر در منزل تان شومینه دارید میتوانید فضایی اغوا کننده خلق کنید به این صورت که بالای آن لامپ و هالوژن کار کنید و روی آن دکوری های شیک مانند شمع های زیبا قرار دهید، کنار شومینه یک صندلی راک نیاز است که روزهای سرد پاییز و زمستان روی آن بنشینید و چای نوش جان کنید.

- ترکیب رنگ قرمز و مشکی در دکوراسیون منزل معجزه میکند، حتما از این ترکیب رنگ جذاب در یک بخش از دکوراسیون استفاده کنید مثلا آشپزخانه یا اتاق خواب.

تزیین دکوراسیون منزل

ایده های تغییر دکوراسیون منزل

- ترکیب کردن سبک های مختلف در دکوراسیون منزل یکی از ایده های جالب است که منزل تان را خاص میکند مثلا شما از ترکیب سبک مدرن و کلاسیک در دکوراسیون تان استفاده کنید ببینید چقدر زیبا میشود.

- اگر تمام دیوارهای منزل تان سفید هستند یکی از بهترین ایده ها برای شما این است که از درب مشکی استفاده کنید، درب های مشکی باکلاس و مدرن هستند .

شیک شدن دکوراسیون

زیباتر شدن منزل با این ایده ها

- عکس های سیاه و سفید را دست کم نگیرید، یک عکس یا چند عکس سیاه و سفید میتوانند نمای خیره کننده ای به دیوار منزل تان ببخشند.

 

شیک شدن خانه با ایده های ساده و ارزان + عکس

3.520
این مطلب مفید بود ؟146
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی