نمناک اخبارسیاست ایرانی عضو داعش کیست؟ + تصاویر
ایرانی عضو داعش ، داعش
ایرانی عضو داعش! این عنوانی است که گروه تکفیری داعش به یکی از اعضای خود داده است. عکس این ایرانی عضو داعش مثل اعضای دیگر داعش با چهره ای پوشانده منتشر شده است.
تاریخ انتشار : 4 تیر 1394

 ایرانی عضو داعش هم عنوان جدیدی است که گروه تروریستی داعش بعد از شکست از نیروهای سوریه به دلیل ایجاد جنگ روانی منتشر کرده است .

عامل انتحاری داعش داعش که طی ماه های اخیر شکست های سنگینی در جبهه های جنگ با نیروهای ارتش سوریه متحمل شده به جنگ روانی و تبلیغاتی با هدف تأثیرگذاری بر روحیه این نیروها روی آورده است.

به گزارش ابنا، دو عضو انتحاری گروه تروریستی داعش روز گذشته به یک مجتمع امنیتی در شهر حسکه واقع در شمال شرقی سوریه حمله کردند.

یک گروه ناظر و یکی از ساکنان محلی در سوریه گزارش دادند که دو حمله انتحاری هماهنگ در شهر حسکه در شمال شرقی سوریه، سه شنبه دست کم ده کشته بر جای گذاشته و ده ها نفر دیگر زخمی شده اند.

داعش

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) نیز تایید کرد که دو اتومبیل بمب گذاری شده منجر به انفجارهای دوگانه ای در یکی از میدان های شهر حسکه در نزدیکی یک بیمارستان کودکان شده است ولی از ذکر جزئیات خودداری کرد.

 گروه تکفیری داعش با انتشار دو عکس از عاملان انتحاری خود در حسکه که آن را «ولایت برکه» نامیده آنان را «ابوقتاده الایرانی» و «ابوالبراء البرکة» معرفی کرده است.

ایرانی عضو داعش

کی از این دو عامل انتحاری با نام مستعار ابوقتاده الایرانی از سوی این گروه تروریستی معرفی شده که داعش تاکید دارد وی ایرانی است. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از نماینده، این برای نخستین بار است که گروه تروریستی داعش از یک ایرانی به عنوان عضو خود و عامل انتحاری نام برده است هرچند که این فرد در تصویر منتشر شده چهره خود را پوشانده و نام واقعی وی نیز منتشر نشده است.

 داعش که طی ماه های اخیر شکست های سنگینی در جبهه های جنگ با نیروهای ارتش سوریه متحمل شده به جنگ روانی و تبلیغاتی با هدف تأثیرگذاری بر روحیه این نیروها روی آورده است و بعید نیست که معرفی یک ایرانی به عنوان عامل انتحاری داعش نیز در راستای جنگ تبلیغاتی داعشی ها باشد.

 ضمن اینکه چندی پیش «مرضیه افخم» سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت:تاکنون آماری از پیوستن اتباع ایرانی به داعش منتشر نشده است.

 همچنین «جواد جهانگیرزاده» عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفته است:اخباری که در رسانه ها منتشر می شود مبنی بر اینکه تعداد زیادی از ایرانیان به داعش پیوسته اند، صحت ندارد و نباید به آنها توجه کرد.

ایرانی عضو داعش کیست؟ + تصاویر

ایرانی عضو داعش کیست؟ + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 246
برگرفته از ابنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 204 42
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف