نمناک ورزشفوتبال یک پسر ایرانی در اینستاگرام رئال مادرید
اینستاگرام رئال مادرید ، اینستاگرام باشگاه رئال مادرید
باشگاه رئال مادرید عکس یکی از هوادران ایرانی را در صفحه اینستاگرام رسمی رئال مادرید قرار داد که بسیار مورد توجه قرار گرفت .
تاریخ انتشار : 4 آبان 1395
بازدید : 2,002 نفر

عکس هوادار ایرانی رئال مادرید در اینستاگرام این باشگاه

به رسم بسیاری از باشگاه های بزرگ دنیا، رئال مادرید نیز در بعضی از اوقات عکس یکی از هواداران این تیم در سرتاسر دنیا را روی صفحه رسمی اینستاگرام خود قرار می دهد و امروز این باشگاه عکسی از محمود قاسمی در برابر کلیسای سنت استپانوس واقع در منطقه جلفا در استان آذربایجان شرقی را در صفحه رسمی خود قرار داد که مورد توجه بسیاری از هموطنانمان قرار گرفت.

باشگاه رئال مادرید در صفحه اینستاگرام ش پست متفاوتی را به اشتراک گذاشته است. در این پست تصویر یکی از طرفداران ایرانی این باشگاه در کنار صومعه سنت استفان دیده می شود. این صومعه که در شهرستان جلفای استان آذربایجان شرقی قرار دارد در سال 1386 در سازمان یونسکو به ثبت جهانی رسید. شاید یکی از دلایل انتشار این پست در اینستاگرام رئال مادرید این است که فرد ایرانی حاضر در تصویر لباس این باشگاه را به تن دارد.
در این پست آمده است "طرفداران رئال مادرید در صومعه سنت استفان در جلفای ایران. این صومعه در یونسکو رسماً به عنوان میراث جهانی به ثبت رسید".

 

اینستاگرام رئال مادرید

یک ایرانی تیتر اول اینستاگرام رئال مادرید

یک پسر ایرانی در اینستاگرام رئال مادرید

یک پسر ایرانی در اینستاگرام رئال مادرید
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 11
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف