نمناک ورزشگوناگون برنامه ورزشکاران ایران در روز سیزدهم المپیک 2016
المپیک 2016 ، روز سیزدهم المپیک
در روز سیزدهم از المپیک ریو 2016 از ورزشکاران ایران فقط کیمیا علیزاده دختر تکواندوکار به مصاف حریفان میرود.

کیمیا علیزاده در روز سیزدهم المپیک

روز سیزدهم از سی و یکمین دوره بازیهای المپیک در شرایطی پیگیری خواهد شد که کاروان ورزش ایران چشم به موفقیت دختر تکواندوکارش دارد.

المپیک 2016

کیمیا علیزاده در المپیک 2016

سیزدهمین روز از بازی های المپیک 2016 برزیل در دومین روز از مسابقات تکواندو، تکواندوکاران دو وزن 57- کیلوگرم زنان و 68- کیلوگرم مردان به مصاف حریفانشان خواهند رفت که کیمیا علیزاده بعنوان نماینده ایران رو در روی رقبایش قرار می گیرد.

طبق قرعه کشی انجام شده، کیمیا با رنکینگ 21 المپیکی و جایگاه دهم در جدول قرعه ، باید در مبارزه اول با "انا زانینوویک" از کرواسی دیدار نماید. این تکواندوکار با تجربه کروات، سابقه حضور در المپیک را دارد که البته موفق به کسب مدال نشده است.

او طلای مسابقات قهرمانی جهان 2011، دو مدال نقره مسابقات قهرمانی جهان در سال 2007 و 2012 و برنز مسابقات قهرمانی جهان در سال 2015 را در کارنامه اش دارد. "آنا زانینوویک" از طریق رنکینگ سیستم به بازی های المپیک ریو راه پیدا کرد.

کیمیا در صورتیکه در این بازی سخت و نفس گیر برنده شود، باید با برنده اسپانیا و تایلند مبارزه کند. مبارزه کیمیا علیزاده با نماینده کرواسی ساعت 19 به وقت ایران انجام خواهد شد.

در روز سیزدهم جز کیمیا علیزاده ورزشکار ایرانی دیگری مسابقه ندارد.

برنامه ورزشکاران ایران در روز سیزدهم المپیک 2016

برنامه ورزشکاران ایران در روز سیزدهم المپیک 2016
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از فارس -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف