نمناک ورزشگوناگون نخستین حضور ایران در مسابقات جهانی وودبال
وودبال ، تیم وودبال ایران
هفتمین دوره مسابقات جهانی وود بال 3 خرداد ماه به میزبانی کره جنوبی آغاز می شود که همزمان با این رقابت ها پنجمین دوره مسابقات بین المللی وودبال نیز پیگیری خواهد شد وتیم کشورمان در 2 بخش بانوان و آقایان در این رقابت ها شرکت می کند .

نخستین حضور ایران در مسابقات جهانی وودبال

این نخستین بار است که تیم ملی وودبال ایران در بزرگترین مسابقات جهانی حضور دارد.

 تیم وود بال ایران با تر کیب 4 ورزشکار زن و 3 ورزشکار مرد در مسابقات کره جنوبی شرکت می کند و رضا پورحسینی ،شهرام عسگری ،محمدرضا فغانی در بخش مردان و بهناز قدسی ،سیما جمال لیوانی، مریم اکبرزاده و حمیده سرکوبی شیرازی در بخش بانوان ترکیب تیم وودبال را تشکیل می دهند.
 
وودبال
 
 
همزمان با برگزاری این مسابقات مجمع فدراسیون جهانی وودبال و فدراسیون آسیا برگزار می شود که امیر حمزه توسلی رئیس انجمن وودبال و محمد مهدی سعیدی نایب رئیس انجمن وود بال در آن حضور خواهند داشت.
 
مهرداد جمشیدی دبیرانجمن وودبال درباره مسابقات جهانی کره جنوبی گفت :مسابقات سختی پیش داریم وایران تجربه ای در مسابقات جهانی ندارد و رقابت با تیم های قدرتمند مالزی ،تایوان ،کره جنوبی وتایلند بسیار دشوار است.

نخستین حضور ایران در مسابقات جهانی وودبال

نخستین حضور ایران در مسابقات جهانی وودبال
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از باشگاه خبرنگاران/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف