نمناک ورزشگوناگون نخستین حضور ایران در مسابقات جهانی وودبال
وودبال ، تیم وودبال ایران
هفتمین دوره مسابقات جهانی وود بال 3 خرداد ماه به میزبانی کره جنوبی آغاز می شود که همزمان با این رقابت ها پنجمین دوره مسابقات بین المللی وودبال نیز پیگیری خواهد شد وتیم کشورمان در 2 بخش بانوان و آقایان در این رقابت ها شرکت می کند .
بازدید : 1,018 نفر

نخستین حضور ایران در مسابقات جهانی وودبال

این نخستین بار است که تیم ملی وودبال ایران در بزرگترین مسابقات جهانی حضور دارد.

 تیم وود بال ایران با تر کیب 4 ورزشکار زن و 3 ورزشکار مرد در مسابقات کره جنوبی شرکت می کند و رضا پورحسینی ،شهرام عسگری ،محمدرضا فغانی در بخش مردان و بهناز قدسی ،سیما جمال لیوانی، مریم اکبرزاده و حمیده سرکوبی شیرازی در بخش بانوان ترکیب تیم وودبال را تشکیل می دهند.
 
وودبال
 
 
همزمان با برگزاری این مسابقات مجمع فدراسیون جهانی وودبال و فدراسیون آسیا برگزار می شود که امیر حمزه توسلی رئیس انجمن وودبال و محمد مهدی سعیدی نایب رئیس انجمن وود بال در آن حضور خواهند داشت.
 
مهرداد جمشیدی دبیرانجمن وودبال درباره مسابقات جهانی کره جنوبی گفت :مسابقات سختی پیش داریم وایران تجربه ای در مسابقات جهانی ندارد و رقابت با تیم های قدرتمند مالزی ،تایوان ،کره جنوبی وتایلند بسیار دشوار است.

نخستین حضور ایران در مسابقات جهانی وودبال

نخستین حضور ایران در مسابقات جهانی وودبال
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از باشگاه خبرنگاران/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف