دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیاتومبیل ساخت ایربگ روی بدنه خارجی خودرو + عکس
ایربگ ، ایربگ بدنه
یک شرکت خودروسازی در اقدامی جالب و قابل توجه خودرویی طراحی کرده است که در در سانحۀ تصادف به دلیل کارگذاشتن ایربگ ها در بدنۀ خودروها از خسارت مالی جلوگیری شود.
بازدید : 3,069 نفر

ایربگ روی بدنه خودرو

کیسه هوا از جمله ابزارهای ایمنی محسوب می شود که سلامت سرنشینان خودرو را تضمین می کند. اما یک شرکت خودروسازی خودرویی را طراحی کرده که هزینه صافکاری و نقاشی تصادف های معمولی و مختصر را با کار گذاشتن ایربگ در بدنه خودرو به صفر می رساند.

ایربگ

این خودرو که نمونه آزمایشی آن تولید شده Fresby نام دارد و برایش کلی ایربگ در نظر گرفته شده است. این ایربگ ها اما به جای سرنشین های خودروی روی بدنه طراحی شده اند تا امنیت خودرو را تامین کنند.

به گفته طراحان این خودرو که در نمایشگاه خودرو توکیو به نمایش درامد برخوردها و تصادف تبدیل به جزئی از زندگی شهری شده اند و این خودرو با داشتن ایربگ های ساخته شده از فوم پلی اورتان هزینه این مسئله را بسیار کاهش می دهد.این ایربگ ها می توانند جلوی بسیاری از خسارات تصادف های شهری را بگیرند.

ایربگ ، ماشین ضد تصادف با ایربگ خارجی روی بدنه

ساخت ایربگ روی بدنه خارجی خودرو + عکس
4.613
برگرفته از تسنیم - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 12 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف