نمناک سرگرمیدیدنی ها ایستگاههای جدید مترو چین با ظاهری تخیلی
مترو چین ، ایستگاه های جدید مترو چین
ایستگاههای جدید مترو چین با ظاهری تخیلی نه فقط موجب زیبایی شده بلکه میدان دید راننده را در زوایا و حالت مارپیچی تونل نیز افزایش می دهد.

ایستگاه های مترو چین چه شکلی خواهند بود

کارگاه معماری Qing-X پکن طرح ایستگاه های جدید مترو چین را با ظاهری تخیلی ارائه کرده است. این تونل های فلزی مارپیچی دارای سکوهای مرتفع، قابلیت دریافت نور و تهویه طبیعی هستند.

معمار Qi Ji Jun در خصوص این پروژه اظهار کرد:صفحات کششی منحنی دقیقا مشابه یک خودکار در دو قسمت انتهایی وجود دارد و این ایده بازتابی از پوشش ریلی لوله ای است که موجب پیوستگی و حرکت در سراسر چندین ایستگاه مترو می شود.

مترو چین

مترو چین

طراحی خطی شکل این پروژه نه فقط موجب زیبایی شده بلکه میدان دید راننده در زوایا و حالت مارپیچی تونل را نیز افزایش می دهد.

در حال حاضر خط Fangshan، 11 ایستگاه، 9 مسیر در سطح زمین و دو مسیر در زیرزمین دارد. این ایستگاه ها سه طبقه بوده و سکوهای شیشه ای و فلزی در قسمت بالایی سطح زمین قرار دارند.

سقف های اشتراکی در بالای سکوها نیز شامل شکاف هایی برای تهویه و خروج گرما در ماه های گرم سال است. محیط اطراف ایستگاه نیز با کمربند سبز و فضاهای سبز مختلف پوشش داده شده است.

ایستگاههای جدید مترو چین با ظاهری تخیلی

ایستگاههای جدید مترو چین با ظاهری تخیلی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایسنا-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف