نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ایست قلبی یکی از عوامل سریال برنا سرصحنه فیلمبرداری
سریال برنا ، فیلمبرداری سریال برنا
محمودرضا قدیریان مجری جوان تلویزیون با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از یک اتفاق تلخ سر صحنه فیلمبرداری سریال برنا داد.
تاریخ انتشار : 17 تیر 1396

حادثه ای تلخ که سر صحنه سریال برنا رخ داد

محمودرضا قدیریان مجری جوان تلویزیون صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبری تلخ به روز کرد و روایتی از حادثه تلخ و ناگواری که سرصحنه فیلمبرداری سریال برنا رخ داد را بیان کرد . این مجری تلویزیون خبر از مرگ یکی از عوامل سریال برنا در حین تصویربرداری را در اینستاگرامش منتشر کرد.

روایت محمودرضا قدیریان از اتفاق تلخ سریال برنا در اینستاگرامش

سریال برنا

خبر حادثه ناگوار در سریال برنا در اینستاگرام محمودرضا قدیریان

محمودرضا قدیریان نوشت :سلامی از سر دوستی به تمامی دوستانم در سینما و همکاران در سریال برنا و مردم عزیز. امروز ظهر حقیقتی به شدت تلخ و ناگوار را سر صحنه تجربه کردیم که باعث آزرده شدن همه مان شد و همکار عزیزمان جناب سهرابی (عزیز دوست داشتنی که مسئولیت سینموبیل با ایشان بود) را بر اثر ایست قلبی از دست دادیم. و قبل این اتفاق من با ایشان هم صحبت بودم که این اتفاق ناباورانه رخ داد. لذا از صمیم قلب و با اعماق وجودم این اتفاق اسفناک رو به اهالی سینما و همکارانم در سریال برنا تسلیت عرض میکنم. مرگ حق است و جای بسی خوشحالی که به دیدار خدایی میرویم که همیشه مایلیم بیشتر درکش کنیم و ببینیمش اما ای کاش در زمانی و لوکیشنی زیباتر این اتفاق می افتاد. به هر روی گرمای طاقت فرسا و ساعت کاری طولانی اتفاقی غم انگیز را رقم زد تا برای مردم ارامش،نشاط و انگیزه بسازیم. تمام این تلاشها برای اسایش مردم و فرهنگ هنرهای نمایشی ست(سینما و تلویزیون) مفهوم حقیقی هنر به معنای زندگی ست و زندگی در هنر به معنای عشق ست.

ایست قلبی یکی از عوامل سریال برنا سرصحنه فیلمبرداری

ایست قلبی یکی از عوامل سریال برنا سرصحنه فیلمبرداری
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از صفحه شخصی محمودرضا قدیریان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف