نمناک بهداشت و سلامتدهان و دندان شکست ایمپلنت دندان با مصرف این قرص ها
ایمپلنت دندان ، دلایل شکست ایمپلنت
ایمپلنت دندان درصد موفقیت بالایی دارد امادر مسیر اجرا با شکست هایی هم روبرو می شود که یکی از دلایل اصلی شکست ایمپلنت دندانی مصرف دسته از از قرص ها است.
بازدید : 11,908 نفر

مصرف این قرص ها باعث شکست دندان میشود!

 

ایمپلنت دندان و کاشت دندان نیازمند داشتن فاکتورهای خاص برای موفقیت دارد تا نتیجه ی معکوس ندهد و این پروسه با شکست موجه نشود.

پژوهش محققان دانشگاه مک گیل نشان می دهد فرایندهای درمانی ایمپلنت دندانی می تواند در بیماران مصرف کنندۀ ضد افسردگی ها، دو برابر با شکست مواجه شود.

 محققان دریافته اند مصرف ضد افسردگی ها موسوم به "SSRIs" نظیر Celexa, Paxil, Lexapro, Prozac, and Zoloftمی تواند رشد استخوانی را کاهش دهد که همین امر می تواند روند "استئو اینتگریشن" که وقوعش برای عمل ایمپلنت دندان ضروری است را با مشکل رو به رو کند.

 شکست ایمپلنت دندان

نحوه قرار گیری ایمپلنت در استخوان

 

اسئواینتگریشن یعنی وقتی ایمپلنت داخل استخوان قرار می گیرد، اطراف آن استخوان ساخته شده و کاملا ایمپلنت را در بر می گیرد؛ و این احاطه شدن توسط استخوان است که اصلی ترین بخش موفقیت در ایمپلنت محسوب می شود.

دکتر "Dr. Kevin" با استفاده از بررسی شش ساله رزومه های پزشکی 490 بیمار و تعداد 916 عمل ایمپلنت دندانی که برای این افراد صورت گرفته بود؛ دریافت که رابطه بین مصرف "SSRIs" و شکست ایمپلنت با رابطۀ ضرر سیگار برای این فرآیند جایگزین دندانی نیز قابل مقایسه است.

یافته های این پژوهش نشان می دهد افرادی که "SSRIs" مصرف می کنند باید برای جایگزین دندان خود راه حل ها و روندهای دیگری امتحان کنند و یا طی این روند درمانی تحت بررسی های ممتد قرار بگیرند تا دچار مشکل نشوند. 

شکست ایمپلنت دندان با مصرف این قرص ها

شکست ایمپلنت دندان با مصرف این قرص ها
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 30
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 24 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف