نمناک اخباراقتصاد قیمت جدید اینترنت غیر حجمی + جدول
اینترنت غیر حجمی ، نرخهای اینترنت
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مصوبه جدید سرویسهای پرسرعت اینترنت غیر حجمی را اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 23 آبان 1396

نرخهای جدید اینترنت غیر حجمی اعلام شد

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات دو روز گذشته مصوبه «اینترنت غیرحجمی» را به سرانجام رسانید و نرخهای اینترنت بدون حجم را تصویب کرد.

حال با گذشت دو روز از این مصوبه، محمد جواد آذری جهرمی؛ مصوبه جدید سرویسهای پرسرعت غیر حجمی را بر طبق جدول زیر اعلام کرد و ذکر چند نکته را ضروری دانست.

1. این تعرفه سرویسهای غیرحجمی مبتنی بر یک مصرف منصفانه (Fair Usage Policy) بنا شده و سقف مصرف منصفانه در بین 18 شرکت فعال در ارائه سرویس به رقابت گذاشته خواهد شد؛ شرکتها موظفند جزئیات مصرف منصفانه خود را به اطلاع مشترکان برسانند که طبیعتا فضای رقابتی به نفع مصرف کننده نهایی فراهم است.
2. این سرویس حجمی نیست و در صورت عدول یک مشترک از مصرف عادلانه، شرکتها مؤظف به ارائه سرویس در حداقل سرعت پایه (128 کیلو بیت در ثانیه) تا پایان دوره ماهانه خواهند بود.
3. در مصرف منصفانه ترافیک داخلی بایستی حداقل دو برابر ترافیک بین الملل لحاظ شود.
4. تاریخ اجرای این مصوبه قبل از دهم آذرماه خواهد بود.
5. تأکید مجدد می شود که این تعرفه صرفا برای دسترسی ثابت است.

نرخ اینترنت حجمی

جدول نرخهای جدید اینترنت غیرحجمی

وی همچنین خاطر نشان کرد:از همه عزیزانی که با اشتراک نظرات ما را در تدوین و تصویب این نظام جدید تعرفه یاری کردند تشکر می کنم؛ اطلاعات بیشتر را امروز سازمان تنظیم قوانین و مقررات فناوری اطلاعات به اطلاع عموم مردم شریف کشورمان خواهند رساند.

قیمت جدید اینترنت غیر حجمی + جدول

قیمت جدید اینترنت غیر حجمی + جدول
:
امتیاز : 1.9 تعداد رای : 8
برگرفته از تسنیم - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 5
نظر کاربران
ناشناس

ناشناس

سلام اگر در جدول یک مگ دانلود صحیح باشد من الان با طرح یکتا برای یکسال 55 هزار تومان پرداخت کردم اما با این طرح بایستی در سال 240 هزار تومان پرداخت کنم حال شما قضاوت کنید چطور به گفته وزیر 30 درصد ارزان شده است ؟

پاسخ دادن 16 4
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف