نمناک فرهنگ و هنرچهره ها نگرانی آزاده نامداری از هک اینستاگرامش
آزاده نامداری ، هک اینستاگرام
اتفاقات عجیبی که در صفحه اینستاگرام آزاده نامداری افتاده است باعث نگرانی این بازیگر شده , او هنوز نمیداند اینستاگرامش هک شده یا نه ؟
تاریخ انتشار : 14 تیر 1396

نگرانی آزاده نامداری بابت صفحه اینستاگرامش

هک اینستاگرام پدیده جدیدی است که به جان بازیگران و ستاره های معروف افتاده است . معلوم نیست این چند وقت اخیر چرا صفحه اینستاگرام بازیگران یکی پس از دیگری هک می شود آیا علت امنیت پایین اینستگرام است ؟ یا پسورد ضعیف صفحات هک شده ؟

آزاده نامداری در اینستاگرامش نوشت:سلام رفقا! یه اتفاقاتی داره تو اینستاگرامم میفته نمیتونم قاطعا بگم هک شده اما مطمئنم کسی یا کسانی دارن یه کارایی میکنن مثلا یهو آدمای عجیب فالو میشن که من خبرندارم یا تعداد فالور های منو دستکاری میکنن. کی و چرا نمیدونم اما درحال تحقیقم و زود میفهمم.

آزاده نامداری

اینستاگرام آزاده نامداری هک شده ؟

پ.ن. چرا دست از سر هم برنمیداریم؟؟؟ چرا هر کدوممون زندگی خودمونو نمیکنیم و چسبیدیم به آزار دیگران تو سوراخ سمبه های زندگی هم چراسرک میکشیم؟؟ الله اکبر، خیر انشالله.حال هممون خوب میشه یه روز اگه خدابخواد. دوستون دارم. 

نگرانی آزاده نامداری از هک اینستاگرامش

برگرفته از تدبیر 24 -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 8 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف