نمناک فرهنگ و هنرچهره ها حذف تصاویر اینستاگرام آزاده نامداری شایعه یا واقعیت ؟!
آزاده نامداری ، اینستاگرام آزاده نامداری
با انتشار خبری مبنی بر حذف تصاویر اینستاگرام آزاده نامداری پیگیر این خبر شدیم و متوجه شدیم پیج اعلام شده در سایت های خبری صفحه رسمی آزاده نامداری نبوده است.
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1396

اتفاقی عجیب در اینستاگرام آزاده نامداری

آزاده نامداری مجری جوان تلویزیون بعد از انتشار تصاویر خصوصی اش در سفری که به سوئیس داشت به صدر اخبار جنجالی رسانه ها تبدیل شد و هر روز اخبار جدیدی از این مجری تلویزیون به گوش میرسد که در تایید صحت آنها باید دقت بیشتری کرد.

آزاده نامداری تصاویر اینستاگرامش را حذف کرد

گویا جنجال انتشار عکس های این مجری نامدار تلویزیون هنوز هم ادامه دارد و برخی از سایت های خبری ، خبری تحت عنوان " اتفاقی عجیب در اینستاگرام آزاده نامداری " منتشر کردند .

 آزاده نامداری

این صفحه رسمی آزاده نامداری در اینستاگرام نیست

در خبر منتشر شده فوق اعلام شد که آزاده نامداری تصاویر اینستاگرامش را حذف کرد و تصویری از صفحه اینستاگرام این مجری جوان منتشر شد.

بعد از بررسی های صورت گرفته صحت این خبر مورد تردید واقع شد و مطلع شدیم که پیج اعلام شده صفحه رسمی بانو آزاده نامداری نبوده و این مجری تلویزیون تغییری در صفحه اینستاگرامش ایجاد نکرده است.

 آزاده نامداری

پیج رسمی آزاده نامداری در اینستاگرام

حذف تصاویر اینستاگرام آزاده نامداری شایعه یا واقعیت ؟!

حذف تصاویر اینستاگرام آزاده نامداری شایعه یا واقعیت ؟!
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 16
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف