نمناک فرهنگ و هنرچهره ها پرطرفدارترین بازیگران زن ایرانی در اینستاگرام + عکس
اینستاگرام ، بازیگران
سه بازیگر زن ایرانی پرطرفدارترین ایرانی ها در اینستاگرام شدند و رتبه های اول تا سوم تعداد فالوئرهای اینستاگرام چهره ها را به خود اختصاص دادند.
تاریخ انتشار : 30 تیر 1395

بازیگران زن پرطرفدار در اینستاگرام

سه بازیگر زن ایرانی رتبه های اول اینستاگرام را به خود اختصاص دادند . بهنوش بختیاری ، الناز شاکردوست و مهناز افشار سه بازیگر پرطرفدار در اینستاگرام هستند که بیشترین فالوئرهای اینستاگرام را دارند . چیزی که امروز در بین بازیگران و افراد مشهور به حالت رقابتی درآمده ، تعداد فالوئرهای آنها یا همان تعداد دنبال کنندگان آنها در اینستاگرام است . بازیگران و افراد مشهور بر سر تعداد دنبال کنندگانشان رقابت می کنند.

پرطرفدارترین بازیگران زن در اینستاگرام

1. بهنوش بختیاری
 
صفحه اینستاگرام بهنوش بختیاری، بازیگر سینما و تلویزیون ایران، توانست پیش از دیگر سلبریتی های ایرانی به رقم 5 میلیون فالوئر دست پیدا کند تا عنوان اولین ایرانی در جهان با اینستاگرام 5 میلیونی را به خود اختصاص دهد!
 
 
2. الناز شاکردوست
 
الناز شاکردوست با 4.2 میلیون فالوئر دیگر بازیگر زن میلیونی سینمای ایران است که بعد از بهنوش بختیاری محبوب ترین ایرانیِ اینستاگرام است.
 
 
3. مهناز افشار
 
نفر سوم هم باز یک خانم بازیگر است، مهناز افشار با 4.1 میلیون فالوئر رتبه سوم این لیست را به خودش اختصصاص داده و رقابت نزدیکی با الناز شاکردوست دارد.
 
حتی بین بهنوش بختیاری و امیر تتلو درگیری لفظی ایجاد شده بود زیرا تتلو ادعا می کرد تعداد فالوئرهای بهنوش بختیاری کذب است و او با استفاده از نرم افزاری خاص این کار را کرده ولی این درحالی بود که بهنوش بختیاری ادعا کرد ، برخی ها چشم ندارند تا تعداد طرفدارانشان را ببینند.
 
اما بد نیست بدانید که جایگاه بهنوش بختیاری،الناز شاکردوست و مهناز افشار بین بازیگران زن ایران به ترتیب در سه جایگاه اول است.
 

اینستاگرام

 پرطرفدارترین بازیگران زن در اینستاگرام

 

پرطرفدارترین بازیگران زن ایرانی در اینستاگرام + عکس

پرطرفدارترین بازیگران زن ایرانی در اینستاگرام + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف