نمناک فرهنگ و هنرچهره ها فالوور های اینستاگرام بهنوش بختیاری + عکس
بهنوش بختیاری اینستاگرام ، بهنوش بختیاری فیس بوک
بهنوش بختیاری در فیس بوک هم با 125 هزار هوادار فعال است؛ چیزی کمتر از نصف فالوورهای اینستاگرامش، برای همین هم شاید برای او «اینستاگرام» چیز دیگری است.
بهنوش بختیاری در اینستاگرام و فیس بوک بسیار فعال است و در یک روز امکان دارد شش بار صفحه خود را با عکس های جدید به روز کند.
 عکس های بهنوش بختیاری «آنالیز» زیادی ندارد و به همان سادگی عکس ها می توان فهمید که «صمیمیت»، «سادگی» و دوری از «پرستیژ» در آنها موج می زند.

روزنامه هفت صبح - رضا مهدوی:

آدرس:#behnoosh_bakhtiari
دنبال کننده ها:+300,000
تصاویر ارسالی:655
کسب لایک:14,000 میانگین پست های اخیر
کامنت های دریافتی:900 میانگین پست های اخیر
نتایج جستجوی «اسم + اینستاگرام» در گوگل:حدود 500,000 صفحه
کامنت تصادفی:فرمان نداده در راهت می جنگیم!
بهنوش بختیاری اینستاگرام
 
اگر اهل تماشای سریال های نوروزی تلویزیون باشید، احتمالا امسال «خوب، بد، زشت» و بازی بهنوش بختیاری در آن را دیده اید. او در نقش خواهری بازی می کرد که اتفاقا نامش «بهنوش» انتخاب شده و به نوعی «معتاد» شبکه های اجتماعی و «دلداده» لایک های فیس بوک بود.
 در واقعیت هم بهنوش بختیاری بی شباهت به آن نقشی که در آخرش متنبه شد و دست از «فیس بوک بازی» برداشت نیست. بختیاری همچنان نه به آن شدت ولی به اندازه خودش این بار در اینستاگرام فعال است. به هر حال اینکه مثلا در یک روز امکان داشته باشد شش بار صفحه خود را با عکس های جدید به روز کند چیز کمی نیست.
 بختیاری در فیس بوک هم با 125 هزار هوادار فعال است؛ چیزی کمتر از نصف فالوورهای اینستاگرامش، برای همین هم شاید برای او «اینستاگرام» چیز دیگری است.
 
بهنوش بختیاری اینستاگرام
 
عکس های بهنوش بختیاری «آنالیز» زیادی ندارد و به همان سادگی عکس ها می توان فهمید که «صمیمیت»، «سادگی» و دوری از «پرستیژ» در آنها موج می زند.
 اینستاگرام بختیاری پر است از تصویرهای فانتزی با جملات شاعرانه و عامه پسند. او حتی کسر شأنش نمی داند که طرح های فتوشاپی «بامزه» از خودش را منتشر کند.
 حال دادن به رفقای هنرمندش با معرفی پیج های اینستاگرام آنها یا اعلام زمان و مکان کنسرت و تئاتر هم از کارهای معمول او در این صفحه است.
در آخر اینکه بهنوش بختیاری در اینستاگرام واقعا خودش است و اصلا اهل «بازی» نیست!

فالوور های اینستاگرام بهنوش بختیاری + عکس

برگرفته از برترینها - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 227 51
نظر کاربران
مینا

مینا

کی وقت میکنی زندگی بکنی .این کارا واقعا چ نتیجه ای داره .یکم به فکر اخرتتم بااااش

پاسخ دادن 26 18
آرزو

آرزو

سلام به خانم بختیاری عزیزم عاشق صداقت کلام و بی ریابودنتم،بهترین اخلاقوداری واین بهترین توشه آخرت شماست.

پاسخ دادن 1 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف