نمناک فرهنگ و هنرچهره ها رابعه اسکویی : هیچکس نمیتواند به عقب برگردد!
رابعه اسکویی ، کشف حجاب
رابعه اسکویی بازیگری که به جم مهاجرت کرده بود بعد از مدتها صفحه اینستاگرامش را با یک متن پرابهام به روز کرد .
تاریخ انتشار : 26 آبان 1395

متن پر ابهام رابعه اسکویی در اینستاگرام

در 13 دی ماه 1394 بود که خبر کشف حجاب رابعه اسکویی و همچنین پیوستن رابعه اسکویی به شبکه جم توسط رسانه ها منتشر شد.

خبر کشف حجاب رابعه اسکویی و پیوستنش به شبکه جم شاید بدترین خبر میان بازیگران مهاجرت کرده بود زیرا که رابعه اسکویی در تلویزیون و سینمای ایران نسبت به سایر بازیگران کشف حجاب کرده و مهاجرت کرده شناخته شده تر بود .

امروز با اینکه کمتر از یکسال از ماجرای کشف حجاب رابعه اسکویی و پیوستنش به شبکه جم میگذرد اخباری مبنی بر پشیمانی این بازیگر از مهاجرتش و درخواست برای بازگشت به ایران شنیده میشود.

رابعه اسکویی بعد از اینکه با هدف پیوستن به شبکه های ماهواره ای کشور را ترک کرده بود و به نوعی خودش را حذف شده از سینمای ایران دید تمام پست های اینستاگرامش را نیز حذف کرد.

رابعه اسکویی بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون که از ایران مهاجرت کرده بود تا در تولیدات شبکه ماهواره ای جم حضور یابد با انتشار پستی اینستاگرام خود را به روز کرد.

او نوشت:«هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند؛ پس رو به جلو با ایمان به تواناییها دوستتون دارم.»

 

رابعه اسکویی

اینستاگرام رابعه اسکویی

رابعه اسکویی بازیگر زن ایرانی که مدتی پیش به شبکه جم پیوسته بود بر اساس برخی از شنیده ها از پیوستن به شبکه جم ابراز پشیمانی کرده و تقاضای بازگشت به ایران را کرده است .

رابعه اسکویی : هیچکس نمیتواند به عقب برگردد!

رابعه اسکویی : هیچکس نمیتواند به عقب برگردد!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 10
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف