نمناک ورزشگوناگون درآمد میلیاردی کریس رونالدو از یک عکس در اینستاگرام!
اینستاگرام کریس رونالدو ، عکس بچه های کریس رونالدو
اینستاگرام کریس رونالدو یکی دیگر از منابع درآمد این ستاره جهان فوتبال است که می تواند گاهی برای انتشار یک تصویر و میان پست هایش 1میلیارد و 200 میلیون دریافت کند.

درآمد نجومی کریستین رونالدو از پست هایی مخصوص که در اینستاگرامش منتشر می کند!

کریستین رونالدو ستاره پرتغالی تیم رئال مادرید علاوه بر درآمد بالایی که از طریق رشته ورزشی فوتبال کسب می کند و حضور در تبلیغات برندهای مشهور دنیا در فضای مجازی نیز درآمد خوبی دارد ، از قرار معلوم کریس با انتشار هر پست در اینستاگرامش مبلغ قابل توجهی دریافت می کند که او را در بین 3 نفر پردآمدترین فصای مجازی قرار داده است.

 Cristiano Ronaldo earns £310,000 per Instagram post placing him THIRD on the social network’s list of top ten ‘influencers’

اینستاگرام کریس رونالدو

درآمد تبلیغاتی در اینستاگرام کریس رونالدو 

کریس رونالدو برای انتشار هر عکس تبلیغاتی در اینستاگرامش 1میلیارد دریافت می کند

the sun در جدیدترین اخبار ورزشی خود مطلبی در مورد درآمد میلیونی کریس رونالدو از اینستاگرام منشتر کرد که در آن بر اساس گزارش شرکت "هوپر" فوتبالیست پرتغالی برای انتشار هر عکس تبلیغاتی 350.000 یورو معادل 1 میلیارد و 200 میلیون تومان دریافت می کند.

اینستاگرام کریس رونالدو

عکس دوقلوهای کریس رونالدو در صفحه اینستاگرامش

کریس 106 میلیون فالوور دارد که بعد از سلنا گومز با 122 میلیون و کیم کارداشیان با 100 میلیون فالور در رتبه سوم پردآمدترین در ایسنتاگرام جای گرفته است .کیم کارداشیان و سلما گومز برای انتشار هر عکس تبلیغاتی 500 .000 یورو دریافت می کنند.

درآمد میلیاردی کریس رونالدو از یک عکس در اینستاگرام!

درآمد میلیاردی کریس رونالدو از یک عکس در اینستاگرام!
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 24
منبع : بخش ورزش نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 19 5
نظر کاربران
یلدا

یلدا

اگر دستم رسد بر چرخ گردون/ازو پرسم که این چون است و آن چون؟/یکی را داده ای صدناز ونعمت/یکی را قرص جو آلوده در خون/...!!!!!!!!

پاسخ دادن 23 3
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف