اینستاگرام کیم کارداشیان

سوتی کیم کارداشیان در اینستاگرامش + تصاویر

تاریخ انتشار : 25 شهریور 1396کد مطلب : 56597زمان مطالعه : 2 دقیقه
اینستاگرام کیم کارداشیان بعد از انتشار تصویری اشتباه پرشد از کامنت هایی که گروهی از 100 میلیون فالوور چهره مشهور هالیوودی به عنوان تمسخر برایش ارسال کردند.

سوتی کیم کارداشیان در اینستاگرامش!

اینستاگرام کیم کارداشیان بی سوادی او را فاش کرد ، این یکی از کامنت هایی است که بعد از اشتباه او در صفحه شخصی اش نوشته شد .کیم کارداشیان که یکی از صفحات اینستاگرام با بالاترین آمار فالوور را دارد به دلیل نداشتن اطلاعات و از نگاه برخی سواد کافی حتی برای معرفی صحیح یک نوع گل سوژه کاربران فضای مجازی شده است.

کیم کارداشیان همسر کانیه وست که در تازه ترین پست های اینستاگرامی خود با انتشار رنگ موی جدید و معرفی رایحه عطر جدیدش سعی داشته تا سبک زیبایی خود را در آستانه فصل پاییز و فشن شوهای اروپا تبدیل به استایل کند یه اشتباه عجیب مرتکب شد که با واکنش های سریع فالوورهایش همراه بود.

 اینستاگرام کیم کارداشیان

عکس اشتباهی که در اینستاگرام کیم کارداشیان منتشر شد

 کیم کارداشیان نام گل مربوط به رایحه عطر جدیدش را می داند اما از قرار معلوم تا به حال آن گل را ندیده بود چرا که در پست جدید خود برای معرفی عطری که از رایحه "گل روناسیان" بود به جای انتشار عکس این گل اشتباها عکس گل ارکیده را منتشر کرده است.

اینستاگرام کیم کارداشیاناینستاگرام کیم کارداشیان

تصویر صحیح گلی که کیم کارداشیان باید در اینستاگرامش منتشر می کرد

ستاره هالیوودی که با داشتن 100 میلیون فالوور هنوز تفاوت گل ارکیده را با "گل روناسیان" نمی داند باید هم منتظر مورد تمسخر قرار گرفتنش در صفحه شخصی خود را می داشت .البته جالب است که او هنوز متوجه این اشتباه خود نشده و علی رقم کامنت های تقریبا جنجالی و تمسخر آمیز از طرف فالوورهایش هنوز تصویر اشتباه را تغییر نداده است.

سوتی کیم کارداشیان در اینستاگرامش + تصاویر

2.629
این مطلب مفید بود ؟1514
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی