نمناک سرگرمیدیدنی ها این دوبرادر هرشب سکته می کنند! + تصاویر
سکته ، عکس کودکان عجیب
سکته شاید برای بسیاری پایان زندگی باشد اما در گوشه ای از دنیا دوبرادر زندگی می کنند که هر روز با غروب آفتاب و ناپدید شدن خورشید در ابتدای شب توانایی کامل خود را در حرکت و حتی صحبت کردن از دست می دهند.
تاریخ انتشار : 18 اردیبهشت 1395

برادران عجیبی که هر شب سکته میکنند

در طول روز " عبدالرشید " 9 ساله و " شعیب احمد " 13 ساله همانند بچه های دیگر مشغول بازی هستند و توانایی انجام کارهای یک انسان طبیعی را به طور کامل دارند اما به محض آنکه خورشید غروب می کند این دو برادر درست مثل کسی که سکته مغزی کرده باشد ناتوان و بدون قدرت انجام هیچ کاری بر روی تخت دراز کش می مانند.آنها حتی توان صحبت کردن هم در آن شرایط را ندارند.

برادران آفتاب

برادران آفتاب پسرانی که هر روز غروب سکته می کنند

پسران عجیب پاکستانی به همین علت به "پسران آفتاب" معروف شده اند چرا که مردم باوردارند که این پسران انرژی خود را از خورشید دریافت می کنند اما متخصصان و پزشکان منطقه به هیچ نتیجه ای در رابطه با علت این اختلال نرسیده اند.

برادران عجیب

تکرار حالتی مثل سکته در برادران عجیب پاکستانی

 

"جواد اکرم" پروفسور دانشگاه پزشکی پاکستان در این مورد گفت:مدتی است که گروهی متشکل از متخصصان و پزشکان ماهر برای یافت علت اصلی این اختلال در حال تحقیق و بررسی هستند اما هنوز به نتیجه ای نرسیده اند که بتوان علت این بی حسی کامل پسران آفتاب را ثابت کند. اینکه یک انسان چطور از ساعات اولیه صبح تا غروب آفتاب به صورت طبیعی زندگی می کند و بعد از تاریک شدن هوا نمی توانند حرکت کنند ، غذا بخورند و حتی صحبت کنند.این دوبرادر تحت آزمایشات دقیقی قرار گرفته اند که هنوز هیچ یک پاسخی برای کشف این راز نبوده است.

سکته هر روزه

سکته هر روزه پسران عجیب

این عکس زمانی از این دوبرادر گرفته شده است که خورشید به طور کامل غروب کرده و هردوی آنها با بی حسی کامل روی تخت افتاده اند و حتی قادر به صحبت کردن هم نیستند.

 

این دوبرادر هرشب سکته می کنند! + تصاویر

این دوبرادر هرشب سکته می کنند! + تصاویر
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 28
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 27 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف